THÉTA LÉČENÍ

Metodu ThetaHealing - théta léčení, nám daroval sám Stvořitel skrze Viannu Stibal.

Stvořitel ukázal paní Vianně, jakou cestou je možné spojit se s Otcem Stvořitelem a komunikovat s Ním. Léčení, ale taktéž neutralizaci programů, bloků, negativních přesvědčení; provádí Otec sám, a člověk je pouhým pozorovatelem průběhu léčení. Metoda je to velmi jednoduchá a pomůže ve všem, co je potřeba. Bloky a programy se vyčistí na všech úrovních - základní, genetické, ze všech minulch životů, z úrovně duše. Je možné velmi účinně zhmotňovat, co potřebujete; léčit nemoci, uzdravit vztahy, komunikovat s anděly a průvodci, diagnostikovat nemoci v těle, aktivovat DNA, nahradit nevhodné či poškozené geny, změnit genetický program stárnutí a mnoho dalšího.

Pro mne to bylo jako zjevení. O této technice jsem věděla možná rok, možná déle. Tuto techniku léčení ovládá jeden můj bratranec ze Slovenska. Koupila jsem si knížky, četla, přesto jsem stále přešlapovala na místě. Prostě to byla jen zajímavost, jedna z mnoha nových duchovních metod. Nemohla jsem se rozhoupat a tak se stalo, že jsem na kurz ThetaHealingu byla "přenesena" jakoby nějakou vlnou - psala jsem o tom v předchozím článku (www.abundancia.cz/novy-jolcin-denik/v-praze-je-blaze/).

Zjišťuji, že po tomto kurzu mi mizí vrásky, zlepšuje se mi zrak a celkový zdravotní stav, již nemávám studené nohy a mnoho dalšího. Fascinuje mne hned několik věcí. Především absolutní respektování svobodné vůle člověka, dále například bezpodmínečná láska. Úplně mne ohromilo, že jsem mohla komunikovat se strážným andělem kolegyně na kurzu, že jsem viděla i slyšela naprosto jasně. Viděla jsem tohoto anděla dokonale jasně; slyšela jsem zcela jasně, co říká a vzkazuje Martince; vnímala jsem nádherné, heboučké energie anděla.

Otevírání energetických center v lidském těle (čaker) probíhá zcela automaticky. Duchovně žiji a pracuji již plných 28 let, ale co mi po celou tuto dlouhatánskou dobu chybělo, bylo uzemnění. Práci v hladině théta nelze provádět bez uzemnění. To je další z velkých přínosů pro můj život. Naučila jsem se také jak ochránit svoji energii před vlivy okolních energií. Není potřeba zdlouhavých meditací na otevření jednotlivých čaker, není nutné dělat si tzv. "ochranné vajíčko" a podobně. Tohle vše lze udělat velice jednoduše behem chvilky a je to součástí terapie.

V jednoduchosti je krása. Právě o to jde. Toto je jednoduchá a krásná technika. Toto je způsob, jak zažívat zázraky každý den.

Zatím se učím, trénuji každý den. Ještě nemůžu nabídnout pomoc druhým lidem. Ještě nejsem připravená, zatím se s úžasnými možostmi, které nabízí spolupráce s Otcem Stvořitelem seznamuji a učím se. Věřím však, že brzy přijde čas, kdy budu moci nabídnou pomoc všem, kteří to potřebují. Věřím, že Stvořitel chce pomoci mnoha lidem také skrze mne. Jsem šťastná, že jsem se s touto metodou seznámila, že Pán jsi mne vybral, abych mohla spolupracovat se Stovořitelem a být svědkem Jeho moci a Lásky.