ČASOPIS 3

VÝSTIŽNÝ POPIS SOUČASNOSTI.

 

Věz, že v posledních dnech nastanou zlé časy. Lidé budou sobečtí, chamtiví, chvástaví, domýšliví, budou se rouhat, nebudou poslouchat rodiče, budou nevděční, bezbožní, bez lásky, nesmiřitelní, pomlouvační, nevázaní, hrubí, lhostejní k dobrému, zrádní, bezhlaví, nadutí, budou mít raději rozkoš než Boha, budou se tvářit jako zbožní, ale svým jednáním to budou popírat. Takových lidí se straň.

2. list Timoteovi 3, 1-5

 

 

*O*O*O*O*O*O*

MANIPULACE S POČASÍM.

 

 

 Výkyvy v počasí v poslední době nejspíš zase někdo ovlivňuje. Meditace za rozpuštění vrstvy mezi lidmi a Sluncem,

aby se ovzduší pročistilo a paprsky tepla mohly proudit tak jak je přirozené..

Připadá Vám, že počasí se zbláznilo? ... a je Vám divné, že teploty na konci nevylezou příliš nad 10°C i když je letní období a jen konec srpna??? Věřte, nebo ne, pronikání slunečního svitu - tepla a světla - brání (opět) ta šedá vrstva nad našimi hlavami, která se skládá ze směsi těžkých kovů, která byla (opět, zas a znovu) záměrně rozprášena, právě proto, aby znemožnila průniku slunce na zemský povrch na našem území.

Předtím, než bylo toto učiněno, mohly sluneční paprsky prohřívat vzduch i zemský povrch (ještě před týdnem...).....zdá se to nemožné? Jen si vzpomeňte, jaké bylo počasí před deseti-dvaceti-třiceti a více lety, jak se chovalo, jaké bylo proudění....?? Jak se chovala oblačnost? Jaké byly teploty, když se zatáhlo a přišla bouřka?...a jak dlouho ta bouřka trvala?? Za našeho dětství se říkalo, že když přijde bouřka, zase stejně rychle odejde, a tak to také bylo! Když se po pár hodinách mrak vypršel, zase vysvitlo sluníčko....probíhal přirozený cyklus tak, jak nás tomu učili ve škole......voda se díky sluníčku vypařila, vytvořily se mraky, ty se vypršely, a tak pořád dokola....... Není to divné..??...Kde se v dnešní době stále bere ta voda a ty husté těžké mraky, když ani nesvítí sluníčko, které by pomohlo odpařování....??

Už několik let probíhají manipulace s počasím. Už několik let jsou nasměrovány proti určitým krajinám a lidem tam žijícím. Obyčejný, neznalý člověk tomu sotva věří, ale příroda silně protestuje a brání se....vznikají tornáda a uragány a také zemětřesení, aby rozfoukaly a rozptýlily to, co lidé mezi sebou páchají....ale jak dlouho ještě a jak silné důkazy potřebuje obyčejný člověk, aby mu docvaklo, že je neustále prostřednictvím sdělovacích prostředků oklamáván a že to, co se kolem děje, nejsou přírodní meteorologické úkazy, ale důmyslná manipulace!!

Celý článek zde.