UPRCHLÍCI OČIMA BÝVALÉHO MUSLIMA

V těchto dnech je stále aktuální problém s nelegální imigrací muslimů do Evropy. Skutečně si myslím, že jde o geniální tah, jak oslabit a následně zničit Evropu. Ano, věřím, že jsme ve válce a někdo celé toto řídí, rozhodně s nekalými úmyly. Máme se bát? Rozhodně ne! To právě "oni" chtějí. Kdo jsou ti "oni"? Uprchlíci samotní určitě ne. Oni vůbec netuší, jak jsou manipulováni a klamáni. Nevím, kdo jsou "oni" ve fyzických tělech. Ale i tito lidé, ti tajemní "oni" jsou podvedeni a klamáni!
Toto je hlavně a především DUCHOVNÍ BOJ,  duchovní válka, duchovní zápas. Boj DOBRA a ZLA. Zápas mezi SVĚTLEM  a TEMNOTOU. 
Pokud se bojíte, pokud imigranty, či muslimy nenávidíte, pak jste na straně ZLA a TEMNOTY. Chcete to? Zlo a temnota byly odsouzeny k prohře již na začátku věků, od samého vzniku člověka jako rozumné bytosti. Ježíš tu bitvu vyhrál za nás. Na nás teď je vybrat si: Chcete být v táboře vítězů, nebo těch, kteří s konečnou platností navždy prohrají?
Souhlasím z celého srdce se vším, co říká Salman Hasan. Je to bývalý muslim a také byl upchlíkem. Má s tím osobní zkušenost. Není důvod, proč mu nevěřit. Také on říká, abychom s nebáli. Prvním krokem je - oddělit muslimy od islámu. Každý muslim je jen člověk, duše, za kterou Pán Ježíš prolil svoji krev. Duše, která je klamána a zotročena temnými silami, duchem zla, satanem, démony... Oni sami to nevědí a netuší, neznají pravdu. Od malinka jsou jim vymývány mozky, neumí jinak myslet, než jim bylo nalinkováno a naprogramováno.
Naopak islám - to je zlá, nenávistná ideologie, plně v režii temnoty! Islám doopravdy vznikl právě takto! Mohamed byl posedlý zlým duchem a následně vznikl islám. Muslimové mají napodobovat Mohamedův život a jeho skutky. A co dělal Mohamed? Vraždil, terorizoval, lhal, znásilňoval a podváděl. Toto je ideál správného života?! 
Skutečně - muslimové nemají ani ponětí o tom, co je dobro, co je zlo, co je pravda, co je lež a podvod. Je mi jich líto.
Pokud chceme tuto válku vyhrát, musíme bojovat duchovními zbraněni. A hlavně - NEBÁT SE!
Co bych k tématu ještě mohla říci? Asi nic, raději si poslechněte povolanějšího, než jsem já. Já nemám osobní zkušenosti s islámem, ani s muslimy, ani s uprchlictvím. Ale Salman Hasan ano. Navíc mne mile překvapilo, že Salman žije u nás, v České republice. Ze všech informací, ktré lze na internetu dohledat,  právě ty od Salamana se mnou rezonují. Poslechněte si ho, umí zajímavě přednášet. Nudit se nebudete. Napíklad na konci přednášky říká svědectví o tom, jak na vlastní oči viděl přímo kolosální zázrak! Teroristy rozstřílené dítě opět ožilo na základě zoufalého volání o pomoc k Ježíši. Zdálo se mi to fakt nuvěřitelné, ale nakonec jsem dospěla k názoru, že Bohu je všechno možné a na území ovládaném islamisty je potřeba naprosto mimořádných zázraků.