V PRAZE JE BLAZE

 

 

Poslední víkend jsem trávila v Praze. Přenesla mne tam nějaká zvláštní vlna. Šlo o kurz ThetaHealing - léčení v hladině théta. Ještě týden před kurzem jsem nevěděla, že pojedu. Mamince jsem ukázala stránky ThetaHealingu, a protože moje mminka je docela akční, hned tam napsala email. Ani ne za hodinu jí Věrka - lektorka telefonovala. Maminka dala telefon mně, že jsem to já, co to chce absolvovat.

No - co už... Poslala jsem zálohu, zajistila si ubytování na kolejích zemědělské univerzity. A chystala jsem se do Prahy. Bylo mi z toho úzko. Praha je obrovská a kurz se měl konal až kdesi v Suchdole. Vždyť se tam ztratím! Vůbec jsem netušila, jak se do toho Suchdola dostanu. Pak jsem zatelefonovala své přítelkyni, kterou znám ze svého města a která už nějaký rok žije v Praze. A jela jsem. Do Prahy na Hlavní nádraží jsem přijela přesně podle jízdního řádu. Hanka mne čekala, takže nutnost vzít si taxík odpadla. Dvě tramvaje a jeden autobus - a byly jsme na místě. Zemědělskou uiverzitu jsme našly hned. Ubytovala jsem se, Hanka mne doprovodila až na pokoj. Ubytování bylo perfektní. Zbývalo najít cestu k místu konání kurzu. Poprosila jsem sympatického mladého muže na recepci, ať mi poradí, jak se na tu konkrétní ulici dostanu. Mladík byl velmi ochotný a vytiskl mi mapku - a na ní ještě zvýrazňovačem vyznačil nejkratší cestu. Nebloudila jsem a našla jsem to hned.

 

 

Na kurzu jsme byly jen čtyři ženy. Všechny velmi sympatické; měla jsem dojem, že je odněkud znám. Lektorka Věrka - skvělá žena. Nachystala nám různé občerstvení, mohly jsme si uvařit kávu, nebo čaj. Ukázala nám kde je sociální zařízení - kurz se konal v rodinném domku.

Nechápala jsem, že všechno šlo tak hladce. Zřejmě jsem tam fakt měla být.

Dva dny před kurzem mne trápily zlé předtuchy a sny. Poprosila jsem maminku, ať se také modlí, aby bylo všechno v pořádku jak se mnou, tak doma. Když mne manžel vezl autem na nádraží, proti nám jelo auto s touto espézetkou: 1231! Okamžitě se mi ulevilo - všechno bude v pořádku! Postupka 1-2-3 je velmi vzácná a umocněná jedničkou (všechno je pod Boží ochranou). Nebyla to náhoda.

Kurz byl naprosto úžasný, skvělý. Kromě teorie hodně praxe. Při prvním sezení, když jsem já byla klient a kolegyně Mirka terapeut, vyplavala mi jedna situace z dětství, když jsem se poprvé zasebevraždila. Mirku to, co se mi tehdy stalo, tak zasáhlo a šokovalo, že nevědela, jak dál. Dobře to dopadlo, trochu jsem ji pomohla s otázkami, a pak pomohla i lektorka Věrka. Já myslela, že tuto situaci mám dávno zpracovanou! Vyplynulo z toho pro mne velmi silné a hluboké podvědomé přesvědčení, že po každé radosti přijde rána... Komě dalších programů a přesvědčení - ale toto bylo nejsilnější. Pak jsme se prohodily a já byla jakože terapeut a Mirka klient. Později jsme se naučily bloky a programy zrušit.

 

 

Na tomto kurzu jsem si mohla odstranit velkou spoustu různých podvědomých programů. Například strach z léčení (když někoho vyléčím, zabijou mne). Ano, v jednom ze svých minulých životů jsem byla léčitelka - kořenářka, a doplatila jsem na to. Mně bylo vždy divné, že nemohu lidem pomáhat, když to umím skvěle! Teď už vím proč.

Po kurzu jsem se cítila jako nová, taková nějaká lehká, jako kdybych ani tělo neměla. Takové těžké programy, jako "Abych byla blízko Bohu, musím trpět", "Budu zabita, protože jsem léčitelka", "Bojím se léčit druhé", "Bojím se vyléčit sebe" a spousta dalších negativních programů bylo již během kurzu neutralizováno.

 

 

Cesta domů - to byla další vlna, která mne nesla. Na Hlavák jsem jela s paní, která jela do Frýdku- Místku. Nejdřív jsme jely autobusem  a pak metrem s jedním přestupem. Bylo to velice rychlé. Telefonovala jsem Hance, že už jsem na nádru, ale nebrala mi telefon. Do toho mi zatelefonovala dcerka, že je ve Žďáru, kdyže to přijedu, že počká na mne a odveze mne domů. Pokud to nebude příliš pozdě. Chtěla jsem z Prahy jet vlakem v 16.05 a dřívější spoje jsem nehledala. (Kurz skončil dříve, než bylo plánováno.) Říkám jí, že nevím, kdy mi vlak jede, ale že vidím jeptišku, to znamená, že nějaký vlak pojede. Opravdu - vlak do ZR jel 14.05. Rozhlížela jsem se po nádraží, ale nikde jsem neviděla pokladny, abych si mohla koupit jízdenku. Hlavní nádraží je spíše velkým obchoďákem - sposta obchodů, ale pokladny nikde... Vlak měl odjezd za chvíli, tak jsem šla k vlaku a průvodčí jsem se zeptala, zda můžu nastoupit, když nemám jízdenku, zda si jízdenku můžu koupit ve vlaku. Teprve když už jsme byli v Kolíně, mi volala Hanka, že kde jsem, že mne hledá na nádraží. Bylo mi líto, že jsme se nemohly setkat, že jela z Lužin na Hlavák zbytečně, ale tak to mělo být. Nesla jsem se na vlně Boží Lásky. V ZR mne čekala dcerka s vnoučkem a za chvíli jsem byla doma. Cesta byla velmi rychlá, až je to neuvěřitelné. Žádné potíže, žádné problémy.

 

 

Ještě jednu věc chci říct. Opravdu se mělo něco nepříjemného stát, co bylo zrušeno na základě modlitby (modlily jsme se já i moje maminka). V Praze jsem uviděla v trafice cigára s borůvkovou příchutí. V mém městě se již nedají koupit, prodavačka mi řekla, že je to zakázano evropskou unií. Byla jsem hodně zklamaná, že cigarety nejenže nejsou s borůvkovou příchutí, ale vůbec nejsou praskací a v krabičke bylo něco, co se spíše podobalo doutníčkům. Zkusila jsem jednu a vůbec mi to nechutnalo. Cestou tramvají mi to docvaklo. Proč jsem vlastně tu krabičku cigaret koupila. Byla to daň. Daň za zrušení toho čehosi zlého, co se mělo stát mně, nebo někomu z mých drahých. Rozhola jsem se, že tu krabičku Camelek dám nějakému bezdomovci. Bolelo mne, kolik bezdemovců jsem před Hlavním nádražím v Praze viděla. Opravdu,když jsem při zpáteční cestě vyšla před nádraží, první, co jsem uviděla, byl bezdomovec, který vybíral z koše nedopalky. Tak jsem mu ty Camelky dala. Chlápek téměř zkameněl od údivu a velice mi děkoval.

Pro tohle všechno jsem se rozhodla, že pojedu na druhý stupeň ThetaHealingu, který bude již za dva týdny. Těším se a do té doby budu pracovat na dalších negativních přesvědčeních a jejich odstraňování. Pobyt v sedmé rovině bytí se Stvořitelem je něco naprosto fantastického!  Věrka je žačkou přímo Vianny Stibal, autorkou této metody.  Vianna objevila Theta Healing, když trpěla rakovinou nohy a pomocí této metody se úplně a navždy uzdravila.