BÝT, ČI NEBÝT?

Být, či nebýt - volit, či nevolit? To je to, oč tu běží. Začínám sice slovy klasika, ale jde o velmi aktuální a závažnou věc. Již zítra můžeme rozhodnout o budoucnosti naší, našich dětí a vnoučat. Prosím vás - nezahoďme tuhle poslední příležitost! Neseďme doma, pojďme všichni k volbám. Vymeťme ty pomatence na vysokých místech a dejme šanci těm, kterým jde o nás, obyčejné lidi, občany. Toto jsou možná POSLEDNÍ svobodné volby - za čtyři roky tady může být totalita tisíckrát horší, než jakou si pamatujeme z éry budování komunismu. Může se stát, že pak už k žádným volbám jít nebudeme moct... Toť smutná vize budoucnosti, pokud propásneme tuto poslední možnost změny.

Ano, velmi vás všechny prosím, přijďte k volbám. A volte tak, aby se už žádní "Burešové", či "Nedělkové", všichni ti, kteří jen sklánějí svoje hlavy před bruselským diktátem a krok za krokem nás okrádají o naše občanské svobody a kteří rozkradli, nebo nechali rozkrást naši vlast, již nedostali ke svým korýtkům. Politikaření,  rozkrádání, lží, podvodů již bylo dost. 

Nedejte svůj hlas nikomu, žádné straně, která vládla po roce 1989! Ale také nedejte svůj hlas straně, která má méně než 5% preferencí, protože taková strana, či hnutí můžou u voleb propadnout a jejich hlasy se připočítají straně, která získá ve volbách nejvíce hlasů. A tak váš hlas dostane nějaký bureš, kterého už u moci nechceme vidět.

Pozor na strany sluníčkářské, na vítače invazivních vojsk slimáků. Volbou takové strany či hnutí volíte zánik naší civilizace, kultury, zvyků - volíte naše totální zotročení.

Možná vám pomůže rozhodnout se můj náhled. Více jako čtyři roky pozorně sleduji pana Tomia Okamuru. Za ty čtyři roky nikdy neuhnul ze svých tezí, nikdy se ničeho zlého nedopustil. Jsem přesvědčena, že je to práve on, který nikdy nás - občany, nezradí. On je jediný, komu nejde o koryto a o moc, ale o nás a naši vlast. Vím, že nepůjde do koalice s nikým, kdo nepodpoří jeho vlastenecký program svobody a přímé demokracie. Jak řekl - to raději půjde opět do opozice, ale NEZRADÍ NÁS, nezradí svůj program. Pro mně je volba jasná: Jedině SPD!

Volím odvolatelnost politiků, hmotnou odpovědnost politiků, možnost referenda (a vystoupení z té prohnilé diktatury zvané "EU"), zvýšení důchodů, peníze potřebným  - ne parazitům, podporu rodin s dětmi. Volím zjednodušení daní, zákaz islámské ideologie, deprivatizaci vody, volím konec rozkrádání. Hlasuji pro silnou, zdravou a svobodnou Českou republiku. Volím slušnost, čestnost, vlastenectví, svobodu. Proto volím SPD.

Žádné jiné hnutí, žádná jiná politická strana nemá tak podrobný a komplexní volební program. Žádný z uchazečů o politické rokýtko nemá tak čistý a lidský kredit, jako právě Tomio.

Již teď jsme jen drancovavou  a ždímanou kolonií Německa. Pokud se chceme osvobodit a zvýšit svoji životní úroveň, zvýšit kredit naší vlasti, pojďme k volbám a volme SPD. To je naše jediná šance lepších zítřků.