PASIVNÍ ODBOJ

 
 
Doba je těžká a složitá. V roce 1939 nás zradili západní spojenci. Mnichovská dohoda byla O NÁS, BEZ NÁS. Dnes můžeme zakoušet to samé. My, obyvatelé této přenádherné země v srdci Evropy, jsme byli opět zrazeni. Je to horší, než tehdy - byli jsme zrazeni našimi vlastními vládními činiteli, zvolenými námi ve volbách. Opět O NÁS, BEZ NÁS! Pod pláštíkem jakési nové, avšak léčitelné nemoci nás vězní, zastrašují, týrají, likvidují ekonomiku a drobné podnikatele. Mnoho zlého se skrývá pod pláštíkem pandemie, která vlastně vůbec neexistuje. Policejní brutalita se stupňuje. Konfidenti, vlastizrádci a podobná pakáž jsou na koni. Co dělat, jak bojovat proti temnotě, která rdousí celý národ? Jednu část strachem; a druhou nemožností bránit se...
 
Vzniká mnoho skupin, hnutí, petic, odboje, a to nejen na fejsbúku. Nemáme možnost scházet se. Dobře to proti nám vymysleli, naplánovali...
Tak mne napadlo, co zkusit pasivní odboj? Je to jednoduché a může to praktikovat každý. 
V čem to spočívá? Jednoduše si připněte na oblečení (kabát, svetr, mikinu) trikolóru ve tvaru "V" a pod ni butonek s naší vlajkou nebo znakem. 
 
 
Co to znamená? Každý, kdo má trikolóru na sobě, říká tím, že je probuzený, že ví, o čem toto všechno je, a co se vlastně ve skutečnosti děje; a že se cítí být ŽIVÝM A SVOBODNÝM ČLOVĚKEM. Ten, kdo má trikolóru, říká tím, že se nedá zotročit, a že s vládními nezákonnými opatřeními nesouhlasí. Nikdo nám nemůže zakázat trikolóru nosit! 
Tak vystoupíme z anonymity davu. Když potkáme někoho s trikolórou, hned víme, že je to někdo probuzený, že je to člověk na stejné vlně jako já. Takto se budeme poznávat a bude nás stále více. S člověkem s trikolórou můžeme mluvit o všem a bez obav. TRIKOLÓRA NÁS BUDE SPOJOVAT. 
 
 
Důležité je také to, že tímto jednoduchým způsobem posilujeme energeticko - informační pole. Jen tím, že nosíme trikolóru, vkládáme do informačního pole myšlenky svobody a národní hrdosti. 
Je proto potřeba, aby o tom vědělo co nejvíce lidí. 
V této chvíli vás musím poprosit o pomoc. Prosím, sdílejte tento článek. Nejde mi o lajky, ani o návštěvnost těchto stránek, ale o to, aby se to dovědělo co nejvíce lidí; a upřímně doufám, že se k tomu pasivnímu odboji připojí každý, kdo nechce covi*dovou dikta@turu. Je možné udělat malé letáčky, a ty pokládat v čekárnách u lékařů, na vlakových nádražích, v obchoďácích a všude, kde to je možné. Děkuji každému jednému z vás, kdo se připojíte. VELKÉ DĚKUJI. Ohledně těch letáčků také potřebuji pomoci. Stačí vymyslet malý letáček s obrázkem trikolóry a vysvětlením, co to znamená, když ji nosím na oděvu. Nemám  možnost tisku, ale určitě se najde někdo, kdo to vytiskne. VELKÉ DĚKUJI. Každý z vás má teď možnost zapojit se do pasivního odporu a pomoci rozšířit povědomí o tom, co znamená trikolóra na oděvu. Můžete pomoci nejen nošením, ale třeba realizací malého letáčku a tak podobně. Ještě jednou děkuji. Mám vás všechny ráda a svoji vlast miluji, miluji SVOBODU. Máte to také tak? Tak se připojte, prosím.
 
 
Trikolóra již nějaký čas na mém kabátě září. Zítra konečně bude i butonek. Objednala jsem jich více. Zítra bude doručeno. Přidávám obrázek trikolóry na mém kabátě a butonek, který si hrdě pod trikolóru připnu již zítra: