MALÝ TEST LOGIKY

 
 
Všichni víme, v jaké době žijeme - v době co\idové. Problém je v tom, že ne všichni chápou, co se doopravdy děje. Lidé jsou rozděleni minimálně na dva tábory. Na jedné straně "Svědci Cov@idovy". Na starně druhé lidé, kteří ještě umí přemýšlet a propagandu "nepapají". 
Říkám dlouho, že toto je regulérní válka proti lidem, a vidím tu jasnou paralelu mezi druhou světovou. Tehdy hřměly zbraně, lidé byli pronásledováni a likvidováni. Na bojištích, v koncentrácích, mučeni a vražděni gestapem... A dnes? V této válce se lidé vraždí rafinovaněji. Nucené nošení roušek a respirátorů, což způsobuje oslabování imunity a ničení zdraví z důvodu nedostatku kyslíku a přebytku vydechovaných splodin. Velmi stručně: Vdechujeme kyslík, který potřebují všechny orgány těla včetně buněk; a vydechujeme tělu škodlivý oxid uhličitý. Nošení roušky tento základní princip dýchání staví na hlavu. Tělu se dostává málo kyslíku a místo kyslíku vdechujeme škodlivý oxid uhličitý. A to nemluvím o těch potvůrkách, co sice okem vidět nelze, ale umí v těle nadělat pořádnou paseku (viry, bakterie). Tanky, střely, bomby nahradily roušky, respirátory a injekční stříkačky. 
Takže logicky: Není tady něco špatně?
 
 
Pusťme se do dalších nesmyslností. 
    1. Když roušky fungují, proč musí být všechno zavřeno? Vždyť by stačilo mít roušku a můžeme jít kam se nám zachce - do obchodu, na koncert, do kina... KDYŽ NOŠENÍ ROUŠKY NEFUNGUJE, PROČ JE MUSÍME NOSIT?
    2. Pokud teda ty náhubky fungují a viry nepropustí, tak proč musí mít lidé mezi sebou odstup dva metry? 
    3. Kde vlastně ta strašlivá, prý smrtelná nákaza je? Nucené testování jak ve firmách, tak ve školách (což je zvěrstvo, že by se i Mengele podivoval) odhalilo absolutně minimální, témeř nulový počet nakažených touto strašlivou nemocí! Kde tedy je?
    4. Jak je možné, že se mluví o jakési pandemii, když počet nemocných nesplňuje ani parametr epidemie? Já vím, že kvalifikace pro pandemii byla změněna tak, aby vyhovovala strůjcům této hysterie...
    5. Jak to, že počet zemřelých je stejný, případně nižší, než byl v letech bez této falešdémie?
    6. Jak je možné, že tuto nemoc chytli i lidé, kteří ji fakt neměli ani jak, ani od koho chytit? Třeba lidé, kteří žili na samotě, pásli své ovečky. Mezi lidi nechodili? Nebo onemocněli lidé, kteří se důkladně izolovali a dodržovali všechna opatření a příkazy? 
    7. Proč, pro pánajána,  lidé nejsou léčeni, když na tento moribundus existují účinné a ověřené léky? Proč se lidem maximálně ztěžuje získání těchto účinných a levných léků? 
    8. Kam se poděla chřipka? Umřela na vir#us? Byla přejmenována na moribundus?
    9. Jak je možné, že namísto léčení jsou lidé nucení do očičkování? Vakc%ínou, která není bezpečná, nebyly provedeny všechny testy a pod.? 
 
 
Na tomto místě nechci psát o tom, co to vlastně to očičko, ta včelička, která je lidem horem dolem vnucována a ozpěvována jako jediná možná záchrana, je. 
 
 
    10. Proč mne napadají lidé s náhubkem, když já chci jen přirozeně dýchat? Proč se nařizují vysloveně zdraví škodlivé věci? Proč se naopak nepodporuje posilování imunity a zdravý životní styl? 
 
 
Největší a nejhorší zločin naše vlá*ní zrada teď páchá na dětech. Proboha - děti se mají testovat sami! Případně dovolí rodiči, aby ničil svému dítěti zdraví. Jak je možné, že zdravotnický výkon se vkládá do rukou dětem?! 
 
Tohle je jenom několik absurdností, je jich mnohem více... 
Přidávám z jutubka jeden rozhovor s pány Volným a Bojkem. Nadchla mne možnost, že se stačí vysmrkat a tu jedovatou tyčinku otírat v kapesníku...