VÁLKA V ANTARKTIDĚ

 

Válka v Antarktidě? To je vtip, ne?

Ne, není to vtip. Že o tom nepsali noviny, neslyšeli jste o tom  v rádiu a už vůbec nic neviděli  v televizi, neznamená, že to je blaf či výmysl. Co je ještě více šokující, je fakt, že tato válka byla vedena proti mimozemšťanům, konkrétně proti bytostem plazoidního typu!!!

Boje začali letos, 11. ledna 2017 ve tři hodiny ráno místního času. Proč vlastně - vždyť Antarktida je přece liduprázná ledová poušť?

Ne, věřte tomu - na Antarktidě je velice živo. Nachází se zde celkem 7 podzemních instalací - základen. Věděli jsme jen o dvou - do jedné z těchto dvou podzemních základen byla loni převezena Archa Gabrielova ke zkoumání. Co je to Archa Gabrielova - to je na jiné povídání.

Dalších pět základen bylo objeveno poté, co se pokusili rodinní příslušníci globálně mocenského systému o evakuaci do bezpečí - zřejmě na jinou planetu. Nebylo jim to dovoleno - naše planeta je monitorována, a ruské kosmosféry je donutily vrátit se zpět. Globálně mocenský systém (ilumináti, Cabal, skupiny na vrcholu moci nad naší planetou) jsou ve stádiu rozkladu a ví to. Jejich moc nad námi končí. Začínáme vyhrávat, stále více lidí se probouzí - to je smrtelné nebezpečí GMS!

 

Těchto pět podzemních instalací bylo pod plnou kontrolou palzoidních bytostí (reptiliáni, drakoniáni). Boje byli velmi těžké. Každá z podzemních zákaden má 16 pater a byli přítomni civilisté. Na každé základně bylo přítomno kolem 500 plazoidních existencí.

V prvních dnech bojů se zúčastnily tato strany:

a) Pozemská Aliance (tvoří protiváhu Globálně mocenskému systému)

b) Aliance sfér (pět vyspělých mimozemských ras, nejznámější jsou "Blue Avian")

c) Částečně se do bojů zapojily síly Mikaniánů (Mikaniánská civilizace - mimozemská civilizace)

d) síly Aghartské podzemní civilizace

e) dílčí letecké síly našeho světa

Již 14. ledna začala ofenziva také ve vzdušném prostoru nad Antarktidou. Boje byly zaznamenány i mimo oblast Antarktidy - v jižních oblastech Argentiny (Ohňová Země), u Kapského města, v oblastech mezi Antarktidou a Austrálií. Též nad Evropou přeletělo 200 ruských kosmosfér II. typu - ve stratosférických výškách, vidět jsme je nemohli.

15. ledna ve večerních hodinách kapitulovala první z pěti podzemních základen. Později kapitulovala další podzemní instalace a zbylé tři byly nuceny se vzdát. Všech pět tajných podzemních základen je teď v našem držení.

Boje byly těžké a složité - základny mají pětiúhelníkový tvar a bylo nutné zpacifikovat plazoidní entity - aby nedošlo ke ztrátám na životech civilistů, přítomných na základnách.

Rusové se svými kosmosférami nalétávali nad Antarktidu od 16. ledna. Výrazně pomohli v bojích. Kosmosféry jsou  - co vlastně? Letadla? Kosmické lodě? Nevím, jak je přesně popsat, ale jsou to plavidla kulového typu, schopné létat i v oblastech mimo naši planetu, na oběžné dráze, například.

(Obrázek výše - jak vidíte, v Antarktidě se nacházejí i pyramidy)

 

Válku jsme vyhráli. Otázkou bylo, co s civilisty. Kam s nimi? Ze strategických důvodů nebylo možné poslat je domů, k rodinám. K řešení přispěla Čína a nabídla svoje podzemní města. Čínské podzemní základny - města - jsou nové, prázdné a může se v každém ukrýt 40 až 50 tisíc lidí. V Číně byla tato podzemní města budována pro případy katastrof - zemětřesení a tak).

Antarkida je zajímavá nejen kvůli této letošní válce (ještě se to GMS podařilo tajit), ale též díky archeologickým vykopávkám a objevům. Byli objeveny mimozemské technologie a laboratoře civilizace Preadamitů. O tom však někdy příště.

Zdroje:

youtube.com -Absolutně neuvěřitelné 66,68,69

youtub.com - Stav bojov v Antarktíde 2,3