ZKLAMÁNÍ? NE!

 
 
Zdá se, že všichni slaví volební vítězství jistého pana B. V Americe, samozřejmě. Překvapilo mne to, ale rozumím tomu. Mnoho lidí se cítí zklamáno; a mnoho lidí oslavuje. Jenže americké volby ještě neskončily. Ještě té šaškárně není konec. Za prezidenta se prohlásil jenom on sám - a pak média.
Současný prezident byl na toto připravený. Nejvyšší soud již vydal rozhodnutí, že hlasy, které přišly po termínu voleb, se mají blokovat. To je teprve začátek. Platné hlasy musí mít vodoznak a mikročip - blockchain. Demokraté toto nevěděli. Proto mohlo volit nového prezidenta statisíce zemřelých lidí...
Všechno je v pořádku.  Všechno je, jak má být. Nebojte se, nelekejte se. Toto musí být, aby se probudilo co nejvíc zfanatizovaných a zfašizovaných oveček. Když budou muset všechna média přiznat pravdu, lidé budou šokováni:  v televizních novinách, v rozhlase, v tisku - ONI NÁM LHALI?! Co teprve, až se provalí všechen ten hnus podvodů kolem falešných hlasovacích lístků a tak dále? Myslíte, že jim pak lidé budou i nadále věřit a tleskat? Díky tomuto skandálu mnoha lidem spadnou šupiny z očí. 
Současný pan prezident je zárukou, že se vysvobodíme ze spárů hrůzné chobotnice celosvětové mafie, která ničí lidi, ničí rodiny, ničí celé země. Drancuje a vykořisťuje. Tu nenažranou chásku je potřeba konečně odstavit od koryt a vlády. To se nám může podařit jenom s T*rum*pem. 
Kdyby v čele U*S*A stanul pan B., znamenalo by to další války, další ničení národů, utahování slučky, která je omotána celému lidstvu kolem krku.
 
 
Nebojme se. Vechno dobře dopadne. Podpořme úsilí o vysvobození lidstva ze spárů nelidských predátorů alespoň tím, že budeme věřit, že BOŽÍ LÁSKA A PRAVDA VÍTĚZÍ NAD LŽÍ A NENÁVISTÍ!
Toto heslo, v překroucené verzi - kromě jiných neblahých okolností - vyzdvihlo jistého zednáře, vlastizrádce a ožralu na post prezidenta. Víte všichni, koho mám na mysli. Pěstuje se kolem něj kult osobnosti... Hlásal v podstatě totéž, jen s tím rozdílem, že vynechal "BOŽÍ". Ne naše pravda, ne naše láska, ne jeho pravda, ne  jeho láska (vždyť dokonce žádnou lásku neměl), ale BOŽÍ LÁSKA A BOŽÍ PRAVDA. 
Moje mantra těchto dní je refrén, který můžete slyšet na stadionech, při fotbalových kláních. Nevím přesně, jak to zní - něco jako "olé,olé,olé...". Tak na tuto stadionovou melodii si zpívám:"Hurá, hurá, hurá, vyhráváme, vyhráváme!"
Nebojme, sledujme toto humorné divadelní představení. Poslední dějství je v běhu, brzo bude této frašce konec. Držme si klobouky. Je to fičák!