MORIBUNDUS

 
 
Naši vlast (také moje milované Slovensko) postihla strašlivá morová rána. Tímto neštěstím není co-vidím-virus, jinými slovy moribundus. Jsou to naši vládcové. Ano, ti, kterým lidé dali do rukou moc spravovat stát, tak právě tito se stali pro občany strašnou morou ranou. Neslouží těm, kteří jim tu moc do rukou dali, ale nepřátelské moci, která není zjevně viditelná, je skrytá. Všichni do jednoho jsou kolaboranti. Mnohem horší, než ti za druhé světové války. S nezměrnou krutostí, bohorovností a bezcitností ničí lidi, rodiny, děti, ekonomiku a vše kolem sebe. Lidé umírají, ale ne z důvodu co-vidím-virusu, ale pro zanedbávání lékařské péče. 
Chvíli jsem poslouchala rozhlas. No hnus, velebnosti! Samé lži, pololži, propaganda, podvody, faleš, faleš, faleš, prostě hnus. Nedivím se těm, co čerpají informace jen z TV či rozhlasu, že jsou dokonale indoktrinovaní. Je mi z toho smutno.
Bylo by lepší posilovat imunitu lidí, vést lidi k tomu, aby se otužovali, sportovali, brali vitamíny - hlavně D3 a C, případně koloidní stříbro. 
 
 
Lídé, odvahu. Nedejme se. Pro nový typ chřipky, která dostala honosné jméno, již jsou léky. Účinné léky. Testování a očičkování je zbytečné. Teror páchaný na obyvatelstvu je zbytečný. 
Tenhle moribundus je horší než byl Hi*t..r a jeho nacisté a faš...té. 
Jsem smutná. Zdá se mi, že tu už jde o tvrdou genocidu našeho národa (a slovenského). 
Co se ještě musí stát, aby se lidé probrali? Nevěřím, že přijde nějaká revoluce. I ta poslední "sametová" byla jen zinscenována. 
Přesto všechno věřím, že jsme to my, lidé, kteří tuhle válku vyhrají. Na naší straně je ta nejvyšší moc - Otec Stvořitel. 
 
Svítá nám naděje. Poslechněte si video, dle odkazu níže. Vzniká mimoparlamentní vyšetřovací komise, pro prošetření zločinů proti národu a lidskosti: