TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA

 
 
Žijeme v časech třetí světové války, ale lidé - proti kterým je tato válka vedena - si to vůbec neuvědomují. To proto, že v této válce se nepoužívají klasické zbraně a klasická vojenská technika. Jaké jsou tedy zbraně, které "ONI" - naši nepřátelé, používají? Je jich spousta!
Jako první zmíním celosvětový finanční systém, který nás zotročuje. Hlavně skrze dluhy. Některé státy jsou tak zadlužené, že jejich dluhy jsou prakticky nesplatitelné. Také občané jsou zadlužení a ožebračováni. Finanční systém vytváří nejen otroky, ale také bezdomovce. Otroky - protože musíme robotovat ve fabrikách, obchodech, úřadech. Protože musíme platit za to, že žijeme na této Zemi, která má hojnost všeho pro každého. Ale my musíme denně dřít, abychom si vydělali na chléb náš vezdejší. Bydlení je téměř nedostupné, hlavně pro mladé lidi. Ceny bytů a domů jsou tak vyšroubované, že ne každý si to může dovolit. Ještě za socíku bylo bydlení dostupné, bývalá garnitura podporovala stavbu tisíců a tisíců bytů. Já jen doufám, že se brzy dočkáme finančního resetu. Je jasné, že se to musí zhroutit, ta spirála nemůže růst do nekonečna. Ještě před pár roky to bylo tak, že se finanční systém zhroutí, totálně a úplně; ale dnes je chystán a připravován jiný systém, spravedlivější a přívětivější ke všem. Doufejme.
Další zbraní je jídlo a voda. Všechno je otrávené, ve všem je chemie, která nás pomalu zabíjí.
Další zbraň - vakcinace. Mnozí by se zhrozili, kdyby věděli, co vlastně ty vakcíny obsahují - jedvatou rtuť, například. Mluví se i tom, že skrze očkování "ONI" dostávají do těl lidí čipy!!!
 
 
Dále - chemáč! Chemtrails. Mnozí pořád tomu ještě odmítají uvěřit, i když to mají přímo před očima. Proto máme otrávený i vzduch, který dýcháme. Chemáčem se otravuje i příroda. Dnes není možné vypěstovat "bio" potraviny. Hliník, barium, nanočástice a další svinstva nám denně sypou z oblohy a tak je otrávená i půda a celá příroda.
Velice rafinovanou zbraní je farmacie. Chemické "léky" neléčí, jen potlačují symptomy a zamořují naše těla dalšími chemikáliemi.
Protože třetí světová válka vrcholí, naši nepřátelé také hodně přitvrzují. Takže jako zbraň proti nám jsou použita také média. TV zprávy, tisk, rozhlas. Udržují lidi v nevědomosti a říkají lidem jen to, co si mají myslet a čemu mají věřit. Propaganda, kam se podíváš - ve všem. Jak říkají na Slovensku mainstreamu - MIENKOTVORNÉ MÉDIÁ. Česky by se to snad mohlo říct - média, která vytvářejí mínění, tedy nám určují to, čemu máme věřit, ale nikdy ne pravdu. Média o spoustě věcí mlčí, mnohé překrucují, případně řeknou "A", ale zapomenou říct "B" - tedy jde pouze o polopravdu...
 
 
Školství je jejich další zbraní. Školství je přímo TROJSKÝ KŮŇ systému, který nás ovládá.  Indoktrinují naše děti, překrucují historii, vyučují bludy, úroveň školství se pořád snižuje. Za bývalého režimu bylo naše školství na opravdu vysoké úrovni a například učňovský systém výuky nám záviděl celý svět. Dneska - nejeden vysokoškolák je hloupější a totálně zaslepený propagandou, než jakýkoliv řemeslník. Dnešní mladí lidé jsou již přeprogramovaní tak, že se jich bojí i jejich rodiče - totiž diskutovat s nimi a mít jiný názor, než tito mladí... Jedná se o rozklad společnosti zevnitř.
Všechno je překroucené a postavené na hlavu. My ani netušíme, jaká je skutečná historie lidstva a planety, co se skutečně stalo. Kdo z lidí ví a uvědomuje si, že jsme obsazenou planetou? Kolik z nás ví, co se stalo cca před 12 a půl tisíci lety? Proč to před námi tají?
Utajování - další účinná zbraň v této třetí světové. Technologie jsou utajovány - například energie bychom mohli mít zadarmo, lékářské technologie - přístroje nejen na diagnostiku, ale i na odstranění zdravotních problémů, antigravitační motory a mnoho dalšího.
 
 
Nejhnusnější zbraní, která je proti nám používána, je systematické rozkládání základních morálních hodnot. A to nejen pomocí islamizace Evropy. Multikulti, denger, LGBT a další a další zvrácenosti. Rozklad rodin, ničení dětí špatnou výchovou jak v rodině, tak ve škole. Nemravnost a hnus je vyzdvihována na piedestal a považována za "normální".
Další zbraní používanou proti nám je politika. V této věci je všchno úplně jinak, než nám vysvětluje televize. Národní vlády jsou poze pomocnou elitou a musí plnit rozkazy a příkazy těch, kdož je ovládají zpoza opony... Současní politici - a to nikde na celém světě - neslouží lidu, neslouží občanům, kteří je volili. Slouží těm, díky kterým se dostali na své pozice, a na tyto pozice se nedostali skrze svobodné a demokratické volby, i když je to tak maskováno. Byli instalováni. Vybráni a podporováni (i finančně) těmi, kteří vládnou v pozadí celé planetě. Chcete příklad? - Např. současná "prezidentka" Slovenska.
Velmi rafinovanou zbraní proti nám je taktéž esoterika a duchovní "vědy". Zrníčko pravdy je vždy obaleno tlustou slupkou absurdních nesmyslů, ale kvůli tomu malému zrníčku pravdy mnoho hledajících podléhá manipulaci skrze dobře maskované "duchovno".
Mezi zbraně třetí světové války můžeme počítat i současné informační technologie. "Chytré" telefony, internet, počítačové hry. Nespojují nás, ale rozdělují. A o to jde. Atomizace společnosti. Ne spojování a spolupráce, ale individuaismus a konkurence - tohle jsou velice zákeřné zbraně těch, kdož si podrobili naši planetu a teď totálně zotročují a podrobují si i lidstvo. Již jsou snahy o cenzuru internetu, vymysleli tzv. "fake news" a zřizují organizace, které které mají potírat internetové stránky, které vládnoucím elitám nevyhovují.
Zbraní, používaných proti lidstvu je mnohem více, ale myslím, že tento výčet zatím stačí. Příště si povíme něco o tom, jak se můžeme bránit, jaké jsou naše zbraně.