TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA

Žijeme v časech třetí světové války, ale lidé - proti kterým je tato válka vedena - si to vůbec neuvědomují. To proto, že v této válce se nepoužívají klasické zbraně a klasická vojenská technika. Jaké jsou tedy zbraně, které "ONI" - naši nepřátelé, používají? Je jich spousta!
Jako první zmíním celosvětový finnční systém, který nás zotročuje. Hlavně skrze dluhy. Některé státy jsou tak zadlužené, že jejich dluhy jsou prakticky nesplatitelné. Také občané jsou zadlužení a ožebračováni. Finanční systém vytváří nejen otroky, ale také bezdomovce. Otroky - protože musíme robotovat ve fabrikách, obchodech, úřadech. Protože musíme platit za to, že žijeme na této Zemi, která má hojnost všeho pro každého. Ale my musíme denně dřít, abychom si vydělali na chléb náš vezdejší. Bydlení je téměř nedostupné, hlavně pro mladé lidi. Ceny bytů a domů jsou tak vyšroubované, že ne každý si to může dovolit. Ještě za socíku bylo bydlení dostupné, bývalá garnitura podporovala stavbu tisíců a tisíců bytů. Já jen doufám, že se brzy dočkáme finančního resetu. Je jasné, že se to jusí zhroutit, ta spirála nemůže růst do nekonečna. Ještě před pár roky to bylo tak, že se finanční systém zhroutí, totálně a úplně, ale dnes je chystán a připravován jiný systém, spravedlivější a přívětivější ke všem. Doufejme.
Další zbraní je jídlo a voda. Všechno je otrávené, ve všem je chemie, která nás pomalu zabíjí.
Další zbraň - vakcinace. Mnozí by se zhrozili, kdyby věděli, co vlastně ty vakcíny obsahují - jedvatou rtuť, například.
Dále - chemáč! Chemtrails. Mnozí pořád tomu ještě odmítají uvěřit, i kydž to mají přímo před očima. Proto máme otrávěný i vzduch, který dýcháme. Chemáčem se otravuje i příroda. Dnes není možné vypěstovat "bio" potraviny. Hliním, barium, nanočástice a další svinstva ná  denně sypou z oblohy a tak je otrávená i půda a celá příroda.
Velice rafinovanou zbraní je farmacie. Chemické "léky" neléčí, jen potlačují symptomy a zamořují naše těla dalšími chemikáliemi.
Protože třetí světová válka vrcholí, naši nepřátelé také hodně přitvrzují. Takže jako zbraň proti nám jsou použita také média. TV zprávy, tisk, rozhlas. Udržují lidi v nevědomosti a říkají lidem jen to, co si mají myslet a čemu mají věřit. Propaganda, kam se podíváš - ve všem.
Školství je jejich další zbraní. Indoktrinují naše děti, překrucují historii, vyučují bludy, úroveň školství se pořád snižuje. Za bývalého režimu bylo naše školství na opravdu vysoké úrovni a například učňovský systém výuky nám záviděl celý svět. Dneska - nejeden vysokoškolák je hloupější a totálně zaslepený propagandou.
Všechno je překroucené a postavené na hlavu. My ani netušíme, jaká je skutečná historie lidstva a planety, co se skutečně stalo. Kdo z lidí ví a uvědomuje si, že jsme obsazenou planetou. Kolik z nás ví, co se stalo cca před 12 a půl tisíci lety? Proč to před námi tají?
Utajování - další účinná zbraň v této třetí světové. Technologie jsou utajovány - například energie bychom mohli mít zadarmo, lékářské technologie - přístroje nejen na diagnostiku, ale i na odstranění zdravotních problémů, antigravitační motory a mnoho dalšího.
Nejhnusnější zbraní, která je proti nám používána, je systematické rozkládání základních morálních hodnot. A to nejen pomocí islamizace Evropy. Multikulti, denger, LGBT a další a další zvrácenosti. Rozklad rodin, ničení dětí špatnou výchovou jak v rodině, tak ve škole. Nemravnost a hnus je vyzdvihována na piedestal.