ŠOK!!!

 
 
Včera jsem zažila opravdový šok, když jsem na fejsu uviděla živý přenos ze Staromáku v Praze. Nemohla jsem uvěřit tomu, co vidím! Neuvěřitelné, že se toto děje u nás doma. V Praze! Zdálo se mi, že právě začala válka. Ty obrazy násilí, černých těžkooděnců, výbuchy dělobuchů, dýmovnice, létající kameny a lahve, policisté na koních, vodní dělo... Prostě obrázky jako z jiného světa... 
"Ježíši Kriste! Co má tohle znamenat?!" - a Ježíš mi promtně odpověděl to, co už jednou na začátku první "vlny": "DÍVEJ SE NA TO JAKO NA DIVADLO." A pak ještě dodal: "PŘESNĚ TOTO ONI CHTĚJÍ."
 
 
Pak mi to došlo - přesně toto chtějí - vylekat a vystrašit lidi. Odebrat energii a skrze strach s lidmi manipulovat a ovládat je. Když jsem si to uvědomila, pak už jsem se bez emocí na to divadlo v Praze dívala. Manžel seděl u televize, tak jsem ho informovala, co se v hl. městě děje. Díval se na nějaký sportovní přenos a tak to přepl na zprávy (ČT 24). Ano, i v TV to dávali, ale komentáře byly úplně jiné a protichůdné tomu, co bylo na netu... Jak typické! 
Dnes ráno jsem narazila na záznam celé demonstrace. Všechno probíhalo v klidu, normálně. Pořadatelé vyzývali lidi ke klidu, k pokojnému průběhu. Na pódiu se střídali řečníci, lidé reagovali - jako na všech demonstracích. Demonstrace byla zahájena naší hymnou, a na konci si lidé vymohli hymnu ještě jednou. Lidé zpívali a Jirka Černohorský po skončení naší hymny začal zpívat hymnu slovenskou a lidé opět zpívali. Na konci demonstrace jeden z pořadatelů poděkoval všem za účast i odvahu a také poděkoval policii, že je na akci pustili a že to mělo - i díky jim, policistům - hladký průběh. Nikde jsem neviděla násilí. Video má hodinu a půl, dám ho sem pod článek, ale najdete jej na jutubku, kanál "Raptor TV". Ty šílenosti musely vzniknout až po skončení demonstrace. Nevím jak. Provokatéři?
 
 
Dnes ráno mi jedna moje velmi blízká příbuzná hlásila, že měla divný sen. V tom snu prý z ní udělali robota. Strčili jí do hlavy čip a ještě něco na ní změnili. Poté nebyla schopna normálně myslet. Myšlení měla pomalé, a jakoby byla celkově pomalá a zaostalá. Ptala jsem se ještě na další věci ohledně jejího snu. Prý, když jí ten čip do hlavy strkali, visela za nohy hlavou dolů. Prý to vůbec nechtěla, ale neví proč tam šla. Prý něco udělala proti zákonům, ale ona si toho vůbec nebyla vědoma, nic zlého neudělala. Přesto ji někdo označil, že udělala něco zlého. 
Výklad tohoto snu mi byl ihned jasný. Vakcinace, pardon, čipování bude proti vůli samotných lidí a udělá z nich bioroboty bez vlastní vůle a bez vlastního myšlení. Oni totiž umí dokonale zmanipulovat myšlení lidí. Protože v těch vakcínách budou nanity, což jsou malilinkaté částečky umělé inteligence,  běžnými prostředky nejsou zjistitelné, a tyto nanity pak ovládnou člověka a okradou ho právě o to vzácné svobodné myšlení a svobodnou vůli. To, že visela hlavou dolů -  myslím si - znamená, že je všechno v dnešní době vzhůru nohama. Pravda je lež a lež je pravda... Prostě všechno je naopak. (Malá poznámečka: Dávno vím, že koho svět velebí, je jich loutka, která jim dobře slouží. A koho svět zatracuje, ten pracuje pro lidi a to "jim" nevyhovuje a vadí. Tak pozor na to. Nevěřte celebritám a nikomu, kdo je v médiích vychvalován.)
 
 
To údajné přestoupení zákona, kterého si nebyla vědoma, znamená, že takto můžou označit každého, a je jedno zda opravdu udělal něco zlého či nikoliv. Důvod se vždy najde, však víte: kdo chce psa bít... Také v tom vidím, že možná jde o vesmírné zákony. Jejich neznalost a nedodržování. Třeba zalhaní, či kritika druhého člověka... Neznalost zákona však nikoho neomlouvá. S největší pravděpodobností  však může jít o to, že jsou za "pozitivní" označováni většinou lidé úplně zdraví! Dokonce i ti, kteří se testovat nedali, jen byli na testy posláni!
Drazí moji, zůstaňme v klidu. Všechno dobře skončí. Teď se to zlo bude nějakou dobu rozpínat a zesilovat, ale mají to marné. Vítězství je naše. Nenechte se vakcinovat, je to smrtelně nebezpečné. Ne proto, že umřete, ale proto, že přestanete býs svobodným ČLOVĚKEM, LIDSKOU BYTOSTÍ. I když umřít můžete taky, ale ne hned, až vás nebudou potřebovat, jednoduše vás vypnou a je vymalováno.