JSME VE VÁLCE

 
 
Žijeme v časech nejkrutější války, jaká v historii byla. Zvláštní je, že většina lidí tuto válku nevidí a nevnímá. 
Není to jen tím, že se v této poslední válce používají netradiční zbraně. Bohužel, většina lidí spí v tvrdém HYPNOTICKÉM spánku - což je také jedna ze sofistikovaných zbraní. 
Rafinovaná propaganda dovedená k dokonalosti. Vymývání mozků školstvím a médii. Zotročení lidstva pomocí finančního systému. Naši protivníci používají zbraně psychologické a mentální. Lži a podvody. Rozdělování. Rasovou nenávist. Ničení morální a etické podstaty zdravé společnosti a stavění nemorálních zvěrstev na piedestal. Bezbřehá svoboda, která vede jen k sobectví a odlištění. Vzbuzování strachu - vždyť ten, kdo se bojí, je snadno ovladatelný; a pomocí strachu se generuje obrovské množství energie. Strach nás paralizuje, oslabuje. Naopak pro protivníky je to zdroj nejen ovládání, ale přímo energie, kterou se živí. 
To nejkrutější ze všeho je falešdémie a vše s tím spojené. 
 
 
Kdo tuhle válku proti lidem a planetě vede? Jsou to očím neviditelné bytosti. Temné a zlé entity. Mají mnoho jmen: satan, démoni, temnota, archonti, UI (umělá inteligence), ďáblové... Dokážou zničit úplně všechno. 
Na fyzické rovině jim slouží lidé. Pomatenci, kterým je všechno lidské na míle vzdálené. Chamtivci, kterým jde v první řadě o moc, a pak o peníze a majetky. V první linii zasvěcenci satana, pak tajné spolky - Ilumináti, Zednáři a další. Mají pod svou kontrolou celý svět pomocí různých organizací - WHO, OSN, Trilaterální komise a sposta dalších. 
 
 
Vlády národních států jsou jen jejich loutky. Vlády neslouží lidu, ale jen temným loutkovodičům a své hrabivosti. Plně jsem si to uvědomila nedávno, když jsem viděla fotku slovenské vlády. Je na ní 15 lidí v roušce, ale pět z nich má na rukou bílé LOKAJSKÉ rukavičky. Je to symbol. Tímto symbolem lidem vzkazují, že jsou jen slouhové, lokajové, že musí poslouchat někoho "většího". 
 
V této poslední válce na naší planetě se neničí majetky, ani kulturní statky. Likvidují  se jen a poze LIDÉ. Bez tanků, bez bomb a min, bez kalašnikovů a jiného arzenálu. Ničí se ekonomika, rodiny, vlastenectví, lidská sounáležitost. Lidé se zabíjejí va-kcí*nami, chemizací potravin, vzduchu i vody. Vedou ke krachu rodiny, podniky, mezilidské vztahy. Velmi, opravdu velmi mnoho lidí umírá. Mnoho z nich se odpraví ze světa samo... Vlna sebevražd teprve začíná. Lidé však neumírají na "co-vidím" vi#rus. Umírají, protože jsou sofistikovaně ke smrti vedeni... To je strategie. "Jim" zůstane všechno neporušené a lidí zůstane na planetě jen tolik, kolik "oni" potřebují otroků a slouhů. 
 
 
Je to smutné, ale dobrou zprávou je, že "oni" to mají marné. V dimenzi o stupínek výš  již prohráli. Než se jejich prohra a naše vítězství zhmotní v naší realitě, to bude chvíli trvat. 
Jaké zbraně v této válce máme my, LIDÉ, jsem shrnula v tomto článku: www.abundancia.cz/casopis-6/treti-svetova-nase-zbrane/.
Vypadá to všechno strašidelně, ale strašit vás nechci. Je však nutné VĚDĚT, v jaké době žijeme a co se děje. A také, co s tím dělat. Nebojme se - to chtějí protivníci. Hodně  SVOBODY a brzké vítězství přeji vám všem, i sobě. 
 
Na závěr malá poznámka: UI ( umělá inteligence) NENÍ TECHNOLOGIE, ale BYTOST - nejhorší ze všech; a nejlépe zakuklená...