ZÁHADY 2

A VESELE POKRAČUJEME V DALŠÍCH ZÁHADÁCH!

 

O-O-O-O-O-O

 

ZÁHADA APOLLA 20.

Již jsem se zde zmiňovala o tajné misi Apolla 20. Zdá se, že již mise Apollo 15 a Apollo 17 objevili na povrchu Měsíce podezřelý objekt doutníkového tvaru, evidentně umělého původu. Těleso je obřích rozměrů, nachází se v oblasti Yszak nedaleko kráteru Delporte. Detailní analýza tuto skutečnost potvrzuje a začíná se připravovat tajná mise, a to již v roce 1975 v rámci společného projektu Sojuz - Apollo. Samotná tajná výprava na Měsíc má proběhnout v roce 1976, posádku tvoří jak Američani, tak Rusové. Členové posádky pak objevili na měsíčním povrchu množství ruin, ale i další artefakty očividně umělého (a hlavně mimozemského) původu. Provádí se také průzkum kosmického, zřejmě havarovaného plavidla. Údajně právě v této obří kosmické lodi nachází posádka sarkofág s mumifikovaným tělem, které pak dopraví na Zemi. Teď konečně se začínají objevovat dříve přísně tajné materiály a videa. Nevím, zda je to skutečnost či podvrh, přesto to stojí za zhlédnutí. Napište mi, co si o tom myslíte. Děkuji.

 

Upozorňuji také na velice zajímavý článek na toto téma, stačí kliknout SEM.

(Mezitím byla videa z youtube ztažena, omlouvám se...)

 

O-O-O-O-O-O

 

MARIÁNSKÁ ZJEVENÍ.

 

Mariánských zjevení je opravdu mnoho, jak v minulosti, tak v současnosti. Nechci psát o těch notoricky známých, jako je Fatima, La Saleta, Lurdy... Chci upozornit ty zázraky, které se dějou právě v naší generaci. Každý z nás může něco zázračného prožít či vidět, nejčastěji v Medžugorje. V této malé vesničce v Bosně a Hercegovině se Panna Maria zjevuje denně již plných 27 let! Místo dlouhého sepisování nabízím pro zájemce několik odkazů:

 

https://web.katolik.cz/feeling/1_9.htm

https://web.katolik.cz/feeling/6_10.htm

https://web.katolik.cz/feeling/6_11.htm

https://www.litmanova.info/vyznam.htm

https://www.napri.sk/stranky/dechtice/uvod.html

https://bujdak.blog.sme.sk/c/28602/Zjavenia-aj-na-Slovensku-Dechtice-pri-Trnave.html

 

O tom,  co jsem prožila v čase svých pobytů v Medžugorje, budu psát později v kategorii "Vzpomínání". Teď nabízím několik výmluvných videí (mimořádná zjevení pro vizionářku Mirjanu Dragićević Soldo a slunečních zázraků):

 

 

 

A na závěr jeden ze Slovenska: Dechtice při Trnavě (Zjevení tady trvají).

 

O-O-O-O-O-O

 

PROROCTVÍ KMENE HOPI.

O proroctvích indiánského kmene Hopi jsem již psala v článku  PROROCTVÍ  O  KONCI  LIDSTVA.  Přidávám další podrobnosti vybrané z časopisu ENIGMA č. 9/08:

V 90. letech minulého století cítí starší kmene Hopi, že se začíná blížit očistný den. Tím má být míněno pětadvacetileté období přechodu ze čtvrtého věku do věku pátého. Vše špatné ze starého světa má být zničeno (včetně většiny lidské populace) a jen málo dobrého zůstane zachováno pro nový svět. Jaká znamení mají ohlašovat blížící se Očistný den? Rostliny kvetou mimo sezonu, divoká zvěř migruje do měst a domácí mazlíčkové napadají své pány. Celý svět je podle indiánů vzhůru nohama - přesně jak stojí v jejich dávném proroctví o konci čtvrtého světa. Nastala již doba prozradit lidem stará učení předků, která prý mají zachránit budoucnost světa? Starší z kmene Hopi Martin Gashweseoma se radí o dalších krocích s tibetským dalajlámou - "Má mnoho tajných posvátných vědomostí" - říká Gashweseoma. Přestože je údajně již mnoho posvátných učení prozrazeno, lidé prý staré moudrosti stále ignorují. Mají tedy snahy o záchranu budoucnosti lidstva nějaký smysl?

Jedna část proroctví uvádí, že v roce 2035 mají obří meteory spadnout na americké Colorado, Nevadu a Portoriko. Začnou lidé do té doby brát varování na vědomí? Hopijská proroctví nevynechávají ani otázky změn klimatu. Podle nich má dojít k úplné přeměně podnebí v různých krajinách. Tropy prý budou sužovat kruté mrazy a zemi pokryje led. Naopak ledovce v Arktidě se rozpustí jako kopečky zmrzliny. Mohly by tyto změny souviset s globálním oteplováním  nebo třeba s přepólováním planety, které dnes začíná vědcům dělat stále více starostí? je snad možné, že indiáni věděli o dnešních problémech planety již před stovkami let?

další proroctví mluví o tom, že Země uzavře lidem všechna svá bohatství. Přírodní zdroje se vyčerpají, hladovějících stále přibývá a žádné dosavadní znalosti ani technologie prý již nepomohou. Peníze nebudou mít žádnou hodnotu. Jen ti, kteří dokážou žít v souladu s přírodou, se podle indiánských proroctví mohou zachránit.

Při posledním boji dobra se zlem uhasne podle hopijského proroctví mnoho životů. Indiáni varují, aby lidé nevycházeli z domů a nepozorovali boje ze svých střech. Z oblohy mají padat "dýně popela" a ničit vše na Zemi. Je to snad předpověď možné atomové války? "Ten věk skončí výbuchem popela, jehož lesk bude silnější než Slunce. Zem se čtyřikrát obrátí a lidstvo spadne do temnoty..." Země prý bude spálená a na mnoho let zůstane neúrodná. Lid mají postihnout zlé a neléčitelné nemoci. Podle dávných proroctví budou indiáni kmene Hopi odvezeni na jiné planety na "lodích bez křídel". K tomu má dojít těsně před příchodem Dne očisty.  A zde se dostáváme ke kapitole, která je s kmenem Hopi nerozdělitelně spjata. Mimozemšťané. jaké jsou souvislosti mezi starým indiánským kmenem a moudrými bytostmi z dalekého vesmíru, o nichž indiánské legendy mluví?

Starší kmene Hopi údajně dokáží komunikovat s obyvateli jiných planet, na nichž je polde nich život. Americký fotograf Chuck Roberts z Prescott Courier dokonce pořizuje 7. srpna 1970 několi záběrů jakéhosi UFO. Pozorovaný jev potvrzují i desítky přímých svědků. Co tomuto neobvyklému úkazu předcházelo? Několik indiánů Hopi prý přivolalo mimozemské plavidlo svými modlitbami a odkazují přitom na staré proroctví. Podle něj mají létající talíře představovat již zmiňované "lodě bez křídel". Jsou snad UFO opravdu předzvěstí blížícího se Dne očisty? Dan Katchongva, bývalý náčelník kmene Hopi, je od roku 1972 nezvěstný. co se s ním stalo? V den jeho zmizení je údajně nad údolím, kde končí jeho stopy, pozorováno UFO.

(Více v časopisu Enigma č.9/08, str.89 - 91)