FOTOGRAFIE JEŽÍŠE KRISTA

 

Tento víkend jsem opět strávila v Hořovicích se svými dvěma duchovními sestrami. Nejdříve jsem si říkala, že je to úplné bláznovství jet na víkend pryč v mé zoufalé finanční situaci, ale pak jsem se rozhodla, že pojedu, i kdybych měla ve šrajtofli jen poslední děravý groš. Dobře jsem udělala, mělo to tak být.

V pátek večer jsme my tři sestřičky – já, Rony a Isabela,  byly na návštěvě u Grosíků a návštěva se protáhla skoro do půlnoci, no i tak se nám nechtělo domů.

V sobotu jsme byly celý den  doma. Původně byl plánován výlet do Krkonoš na grilovačku k jedné naší společné přítelkyni, ale sešlo z toho. Odpoledne mne Isabela ostříhala vlasy a už při stříhání mne napadlo, že jsme sice sestry, ale ještě nemáme společnou fotografii. Navrhla jsem, že se necháme vyfotit synem Rony, až se vrátí, a říkám – necháme se vyfotit s Ježíšem a Marií! Tak se také stalo. Když jsme se usadily, nahlas jsem poprosila: „Ježíši, Maria, vyfoťte se spolu s námi, prosím!“

Jiřík vzal foťák a blikl nás, ale hned hlásí: „Je to přesvícené, musíme znova!“ A tak nás blikl znovu a opět ta samá situace – moc světlé! Pak zhasl lustr a blikl ještě jednou, to se mu už zdálo dobré. (Jen tak mimochodem – ani jedna momentka nebyla přesvětlená.) Načež jsme se podívaly na fotku přímo ve foťáku a první co nás napadlo – „Jiříku, ty jsi kouřil? Na té fotce je kouř!“ Ne, Jirka nekouřil, nebyl to kouř… Bylo to Světlo Kristovo, které Jiřík viděl, proto se mu to zdálo přesvětlené.

Čerstvé fotografie Isabela stáhla do počítače a začalo tóčo údivů a překvapení a přímo extáze radosti a štěstí… To, co jsme považovaly za dým z cigarety bylo a je něco úplně jiného! Pán Ježíš i Panna Maria se skutečně s námi vyfotografovali!!! Na fotografii je i Duch Svatý zachycený! Prostě zázrak v přímém přenosu. Dosud se z toho nemohu zmátořit a pořád jsem vyjevená jako Alenka v říši divů… Pořád o tom přemýšlím, ale je to taková hloubka, šířka, výška, že jsem to ještě nedokázala zpracovat dokonale a do všech důsledků. A zřejmě to nikdy do úplné hloubky nepochopím… Co vlastně na té fotografii je?

Nad námi, jakoby z jednoho bodu jdou světelné paprsky a tyto nás zahalují – všechny tři. Já byla uprostřed, na mém svetru tvoří to, o čem jsme si myslely, že je dým z cigarety, portrét Pána Ježíše Krista. Pán Ježíš se podobá otisku na Turínském plátně, ale je to mnohem dokonalejší. Pán Ježíš se šibalsky směje, má vysoké čelo, široký nos, vlasy jen po ramena… Je to tak geniálně uděláno -  vzorek na mém svetru vytváří dojem jako na 3D obrázcích… Čím více se na Jeho tvář díváme, tím jasnější a zřetelnější je tvář našeho Pána Ježíše Krista a tím vzorem na svetru to vytváří dojem trojrozměrnosti.

Na svetru Isabely je vidět Matku Boží, ale její tvář se naklání v hluboké pokoře a lásce k Synovi. Po zbytek dne, i když jsme se bavily, jsme měly počítač na stole s touto fotografií a nemohly jsme se vynadívat na Ježíšovu tvář. Prožívaly jsme nebeskou blaženost a štěstí, vůbec jsme netušily, že Pán Ježíš prosbu o vyfocení splní takhle doslova a do písmene… Bez nejmenších pochyb Pán Ježíš s Pannou Marií a Duchem Svatým byli s námi, tvořili jsme společenství lásky a oddanosti.

Večer jsme nemohly usnout, jak jsme byly naplněné silou Ducha Svatého a radostí. Pán Ježíš nám začal dávat skrze Isabelu další informace. Neprozradím vám všechno, jen něco málo – není to ani desetina informací, kterých se nám dostalo.

Tak především nám řekl, že tuto fotografii nemám dávat na internet, ještě není čas zveřejnění této vzácné a zázračné fotky. Protože mnozí lidé nebudou schopni sílu toho obrázku ustát, prostě to neunesou,  a byla bych zase ze všech stran napadána všemi možnými křesťanskými skupinami jak katolíky, tak pretoriány, tak rozumáři  a neznabohy. Tahle fotografie bude poprvé zveřejněna v knize, kterou připravuji (Transformační spiritualita). Ještě letos bude kniha dokončena. Tato fotografie má obrovskou uzdravující moc, bude lidem pomáhat uzdravit se ze svých nemocí a bude vydatně a téměř bezbolestně napomáhat při transformaci těla. Skrze tento obrázek bude sám Pán Ježíš Kristus léčit tělo i duši člověka, který tuto fotografii bude mít a bude za ni vděčný.  Pán Ježíš nám řekl, kdo všechno tuto fotografii může v této době  vidět – tedy komu ji máme ukázat a to až do doby, než vyjde knížka. Je to skutečně jen pár lidí… Původně jsem si myslela, že snad bych mohla dát na blog alespoň výřez z té fotografie, pouze fotografii Ježíše Krista, ale Pán řekl, že se nemá stříhat, že má zůstat celistvá. Když bychom něco ubrali, odstřihneme působení Ducha Svatého – to jsou ty světelné paprsky nad námi. Také nám Pán Ježíš řekl, že Jeho Tvář na té fotografii nebude vidět každý, kdo se na ni podívá. Pán Ježíš nám řekl, jak je nesmírně šťastný a jak moc je nám vděčný, že jsme Jej pozvaly k fotografování! ON je šťastný!!! ON je vděčný nám – bezvýznamným třem ženám!!! Vždyť já se považuji za úplnou nulu a za nic v očích lidí. V očích Božích je to však jinak – vyznamenal právě nás tři!

 Jak úžasná hloubka této jediné věty… „… Jsem šťastný, jsem vám vděčný…“  Budu tím sytit svoji duši už napořád. Řekl, že ta fotografie je projevem Jeho vděčnosti za Lásku, kterou k Němu chováme.   Obrázek Matky Boží Panny Marie prý odráží pokoru a lásku nás tří k Ježíši Kristu a úctu k Jeho Matce. Mnoho informací nám Pán Ježíš ten úžasný večer dal, ale tyto informace již byly jen pro nás, ne pro širokou veřejnost.

Pane Ježíši Kriste, můj milovaný Pane a Spasiteli, jsem navždy Tvá. Moje vděčnost se dotýká nebes, skláním se před Tvou Láskou, skláním se před velikostí Tvého jména a Tvých Milostí, kterými nás obohacuješ. JEŽÍŠI, DĚKUJI.