MIMOZEMSKÉ MUMIE NA PLANINĚ NAZCA - PERU

 

Něco absolutně šokující bylo objeveno v Peru, planina Nazca. Jde o mumie prazvláštních bytostí, nejen (možná) mimozemských, ale též bytostí, které vznikly - dnes bychom řekli - genovým inženýrstvím, či křížením. Většinou jde o bytosti reptiloidního (plazího) charakteru. Tříprsté bytosti, anebo bytosti ženského typu, které mají ve spodině břišní vajíčka, bytosti s kovovými implantáty! Šokující je také stáří bytostí objevených v letošním roce (2017) - pouhých 700-800let!

Nejedná se o podvrh. Mumie těchto prazvláštních bytostí zkoumá tým vědců, výsledky (jakož i mumie samotné) jsou pod přímou kontrolou a ochranou, dělají se veškerá vyšetření a analýzy, včetně DNA. Skupina vědců je mezinárodní, z mnoha zemí světa. Na "Matrixu" je možné podívat se na videa, kde jsou pravidelně zveřejňována videa z dosavadních výsledků zkoumání.

Ne každý se může na tato videa podívat, jen ti, kteří si zaplatili členský poplatek. Ale jak informací přibývá, je možné dopátrat se informací i jinde. U nás například na těchto stránkách: www.suenee.cz/mumie-z-nazca-objevena-dalsi-tela-a-cesta-do-podzemniho-obydleneho-mesta/

O těchto vyjímečných objevech pravidelně informaje také pan Jaroslav Chvátal ve svých pravidelných pořadech na Svobodném vysílači. SVCS najdete zde: www.svobodny-vysilac.cz/.