APOKALYPTICKÁ KATASTROFA

 
Je mi těžko, přetěžko... Při každém pomyšlení na to, co se včera stalo, oči se zalévají slzami... Bolí mne srdce. Bolí mne, kolik lidí zůstalo bez střechy nad hlavou, kolik lidí přišlo během pár minut o všechno. Je bolestné myslet na to, kolik lidí bylo tornádem zabito a kolik zraněno... 
Ohromení. Šok. Hrůza. To jsou slova, kterými snad můžu vyjádřit alespoň přibližně, jak se cítím. Moji drazí jsou v pořádku, jen mladšímu synovi rozmlátily kroupy, velké jako tenisáky, auto. Hlavně přední sklo. 
Mé srdce je veliké, a cítí bolest všech těch, kterým tornádo zničilo všechno...
Co se to vlastně stalo? První myšlenka, která mi přišla poté, co jsem se o této katastrofě dověděla, byla, že to tornádo nebylo přirozené. Byl to útok. Bylo uměle vyvoláno nějakou sofistikovanou zbraní, přísně utajenou technologií. Strašlivá zbraň. Hledala jsem, zda to podobně cítí i někdo další. Sylvinka (Valková, Indigový zpravodaj) také psala, že to nebylo přirozené, že to nějak souvisí s karmou předků, žijících v této oblasti. Pak ještě jeden vhled jsem našla, že prý je to důsledek násilné christianizace této oblasti.
Běžte k šípku všichni, co se oháníte karmou. Karma je šílená, a vrcholně nespravedlivá věc, kterou nestvořil Otec, ale temňáci. Celé to "bardo", kam putuje duše po smrti, je léčka, jen další vězení. Zde se duše chytají a "recyklují". Kdo má čistou duši a "karmu" minimální, či žádnou, tak se mu naloží cizí "karma". Celé učení o karmě je podvod.
Není to o karmě. Tito lidé si něco takového nezasloužili. Byl to zákeřný útok těch černých. Prohrávají a snaží se škodit a ničit do posledního "vydechnutí". 
Celý národ se semknul a okamžitě se začala organizovat pomoc postiženým lidem a celé oblasti. Když jde o katastrofu, vždy se umíme semknout a nezištně a obětavě pomáhat. To je chvályhodné. Je zde však ještě jedno strašlivé tornádo. Toto tornádo však národ nestmeluje, ale rozděluje a rozkližuje. Tornádo, které ničí vztahy, rodiny, manipuluje, lže a vraždí. Je to kovi@dismus. Ničí vše, co mu přijde do cesty. Charaktery lidí i jejich duše, a zabíjí. Činí z lidí ustrašené zajíčky, kteří akceptují všechno, co je pomalu zabíjí a zotročuje, jako záchranu.
O co tady ve skutečnosti jde? Nevím. Vím jen, že oči celého národa jsou upřeny k této oblasti. Lidskost ještě nevymřela a lidskost zcela přirozeně velí pomáhat tomu, kdo to potřebuje. Zrak národa se odvrátil od něčeho, co je pro další existenci národa důležité. Co nesmíme vidět? Co to je, že je jim to stálo za to, vyrobit takovouto strašlivou katastrofu apokalyptických rozměrů? 
 
Mapka ukazuje, kudy prošlo tornádo.
 
          
 
    
       
 
 
 
 

Diskusní téma: APOKALYPTICKÁ KATASTROFA

Další pohled na tornádo..

Datum: 26.06.2021 | Vložil: Janina

Na mě zase vykoukl článek, kdy je tornádo nešikovnou manipulací s počasím.. Asi je jedno, jestli to někdo zamýšlel, či to jen někdo omylem přepískl, kdo to objednal, kdo to dělá.. Odpoutalo nás to od toho dnes už běžného co.. šílenství a když vidím na sítích, jak z celé země proudí všelijaké pomoci - plachty, odvoz suti, klempíři na víkend, elektrikáři, lednice, pračky a další technika (treba od Alzy;) Vše, co je potřeba.. Kamarádka tam pomáhá s úklidem osobně :) A mnoho dalších.. Plesá mi srdce, jak lidé otočili v srdcích k tomu dobrému.. Mno nechť nám to přinese to nejlepší..

včerejší podivnosti

Datum: 25.06.2021 | Vložil: abundancia

Možná to s tornádovou katastrofou nesouvisí, ale co když... Včera jsem se vzbudila v pět hodin ráno. Kouknu ven - všechno oranžové, a na jihozápadě děsivě černo. Říkala jsem si - přijde bouřka. Všimla jsem si však, že ptáci vesele zpívají. Takže bouřka asi nebude, před bouřkou bývá příslovečné ticho. Chvilku poté sednu k PC a první, co na mne na fb vyskočí, je fotografie nějaké paní ze ZR. Snímek neuvěřitelně rudé oblohy a všeho kolem, focené ve čtyři hodiny ráno! Odpoledne mne zase vylekal přelet čtyř velkých černých vrtulníků nad naší obcí. Náhody? Náhody neexistují...

Přidat nový příspěvek