MÁME TO PŘED OČIMA

 

 

Drazí, všímáte si změn kolem nás? Je to do očí bijící. Zcela jistě se něco závažného děje. Například slunce. Vždy bývalo žluté, a teď nejenže je BÍLÉ, ale každým rokem zvyšuje intenzitu záření. Mění se klima. Tady, na Vysočině, je teď takové klima, jaké bylo ještě před dvaceti lety na jižní Moravě. 

Měsíc je větší než býval, a tak nějak zvláštně natočený - jakoby se posunul, lépe řečeno pootočil, o jeden dva stupně. Srpek měsíce již nestojívá, jak to vždy bývalo, ale leží jako miska. Nejintenzivnějí ležatý srpeček je vidět v lednu, únoru a březnu, takže velkost náklonu se během roku mění. Jak je to možné?

 

 

V poslední době mne doslova šikovalo zjištění, že hvězda Polárka se na nebeské klenbě nachází úplně jinde, než má být. O nějaké dva tři stupně níže, než dříve. Zpozorovala jsem to jen nedávno - dva, či tři dny, takže nevím vůbec, kdy k tomuto posunu došlo, jak dlouho se Polárka nachází na jiném místě.

Letos vůbec nebylo jaro. Po zimě jsme rovnýma nohama skočili do léta. Každý den je větrno. To také dříve nebývalo. Dokonce ještě loni byl vítr "ukázněný", ale letos se snad zbláznil, nebo co? Potom - vysychání půdy je také závažný problém. Pracuji na zahrádce každý den, když je to možné, když neprší, nebo když vítr příliš akčně nevane. Zalévat se musí denně, stačí pouze jeden, dva dny po intenzivním dešti a hned je sucho.

 

 

Nemluvím o tom, co se děje ve světě. Počasí zcela zešílelo v posledních letech. Mluvím je o tom, co já sama pozoruji.

Co se tedy děje? Mně je to jasné. Žijeme poslední časy, dobu TRANSFORMACE, čili vzestupu.Toto všechno jsou znamení doby. Svět se změní, a to radikálně. Jste na to připravení?