UZDRAVUJÍCÍ A TRANSFORMAČNÍ SÍLA TÓNŮ.

Veškerá soudobá hudba je úplně mimo a kontraproduktivní ve srovnání s harmonizační a uzdravující sílou tzv. Solfeggio frekvencí. To říkám vážně a týká se to také klasické hudby. Celý vesmír funguje na základě posvátné geometrie a právě – VIBRACÍ. A to i zvukových. Soudobá hudba je vesměs laděna na tón „A“ o frekvenci 440hz. Dříve se však nástroje ladily na A 432hz. Vibrace 432 Hz jsou léčivé. Prohlubují naši intuici, soucítění a harmonizují pravou mozkovou hemisféru. 440 Hz aktiuje levou mozkovou hemisféru. To je logika, materiálno, zeď mezi duchovním a hmotným světem. Díky změně ladění a vibrací jsme jako lidé snadno ovladatelní. Je snadné nás naprogramovat a dát nám zámek, uzamknout nás, naprogramovat nás tak, jak si přejí naši vládcové, vesměs sloužící temné straně, našemu společnému nepříteli.

Jen nedávno se však objevilo něco naprosto fenomenálního. Není to náhoda. Síly Světla začínají vítězit. Proto tyto informace byly pro nás uvolněny. Využijme toho. Jsou to právě SOLFEGGIO FREKVENCE.

Poslechem se můžete uzdravit (dokonce na buněčné úrovni), aktivovat svoji DNA, neutralizovat strachy a destruktivní programy duše, usnadnit změny, uzdravit vztahy, harmonizovat levou a pravou mozkovou hemisféru a mnoho dalšího. Solfeggio frekvence nás významně ovlivňují jak na fyzické, tak na spirituální úrovni. Nádherné je, že nemusíte u PC sedět a meditovat. Klidně si pusťte hudbu na jakékoliv solfeggio frekvenci a dělejte si svoje. Jen nedovolte, aby vám do toho „kecalo“ rádio… Zvukové frekvence se šíří a dělají svoji práci.

 Nejdůležitější je – alespoň já to tak vnímám – frekvence 528 Hz. Je to frekvence, která opravuje vaši – naši DNA, aktivuje srdeční čakru, začínají se dít zázraky. Mám to vyzkoušené. Nejen že poslech hudby laděné na tuto frekvenci léčí tělo, ale nabíjí mne všeobjímající LÁSKOU ke všem a ke všemu, co nylo stvořeno. Vyzkoušejte sami.

Jedná se o šest frekvencí: 396 Hz, 417 Hz, 528 Hz, 639 Hz, 741 Hz, 852 Hz.

Doplňkové tóny jsou: 174 Hz, 285 Hz a 936 HZ.

Na netu najdete spoustu dalších podrobností, ale většinou je to jeden článek stále dokola kopírován. Navrhuji alespoň tyto:

www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1048:solfeggio-frekvence&catid=70:dali-zajimavosti&Itemid=102

Zajímavý pohled na tuto problematiku nabízejí ještě stránky www.matrix-2001.cz/ , konkrétně: www.matrix-2001.cz/clanek-detail/7353-tajemstvi-solfeggio-frekvenci-1/


Na jutubku najdete nepřebernou spoustu nahrávek laděných do jednotlivých frekvencí.

Na závěr vám všem, moji milí přátelé, přeji příjemný poslech a  ještě příjemnější uzdravování těla i duše.