VYPÍNÁNÍ SFÉR

Jsem nadšená dobou, ve které žijeme. Dějí se úžasné věci a jsme jen na krok od velikánské změny.  Stále více duší se probouzí z mnoha tisí let trvajícího spánku. Změny jsou viditelné všude kolem nás. Změna klimatu - podivné počasí na celém světě, letos mnohé ničivé hurikány - i ti ještě slepí si začínají všímat, že tady něco nehraje.

Podívejte se na slunce - to je nejvíc do očí bijíci změna. Odjakživa bývalo slunce žluté, no teď je bílé již několik let! Navíc od ledna letošního roku slunce opět zvýšilo svoji svítivost, ale všiml si toho jen málokdo. Anebo měsíc - proč je v některých měsících "naležato" a v jiných ne? Srpeček měsíce je v nakloněné poloze - téměř ležící - vidět nejvíce v lednu, únoru a březnu. Jsem už pamětnice, proto vím, že dříve srpek měsíce vždy stál rovně jako voják na stráži. Před pár lety jsem pátrala po tom, proč tomu tak je. Také mnoha internetových diskuzích, ale nikdo mi to neumí vysvětlit. Tuto záhadu máme přímo před očima.

Navyšování energie a zvyšování vibrací je také každodenní záležitostí. Říká se, že naše sluneční soustava prochází pásmem, kde je přímo ozařována energiemi z centrálního slunce naší galaxie. Nevím, zda je to vskutku tak a ne jinak, ale řekla bych, že tomu lze věřit. Zvyšování energie/vibrací lze VIDĚT I SLYŠET. Pokud máme štěstí a můžeme obdivovat oblohu plnou hvězd, někdy se stane - můžete vidět, že se na chviličku obloha jakoby zjasní. Jakoby kdyby se někde ve veliké dálce zablesklo, nebo jako kdyby někde daleko ozářil oblohu reflektor, či světla - například auta. Viděli jste to někdy? Já už mnohokrát. Vězte tedy, že jste právě uzřeli, jak fotonové částice ze středu naší Mléčné dráhy naráží na vrchní ionosféru naší planety.

A jak zvyšování vibrací, či jinak řečeno tzv."transformaci" slyšet? Je k tomu potřeba jen jedno - ticho. Zaposlouchejte se do ticha a na pozadí ticha uslyšíte něco jako zvláštní bzučení, či šumění. Slyšíte energii, dopadající na naší planetu. Tento zvláštní zvuk se mění, výška bzučení, intenzita. Můžete to slyšet ráno, večer, během dne, v noci... Je zapotřebí jen jedna podmínka - ticho. To ale není všechno. Společně s tímto zvukem je slyšet i druhý zvuk - hlubší, temnější, jakoby vycházel ze země. Oba dva zvuky slyším synchronně. Domnívám se, že ten druhý, hlubší zvuk vzniká zachvíváním, či rotací zemského jádra, ale nejsem si tím jista. Abych pravdu řekla, opravdu nevím, co to vlastně slyším. Možná někdo z vás mi to vysvětlí?

A teď se konečně dostáváme k meritu věci, proč tento článek nese název "Vypínání sfér". Než se do toho pustíme, zeptám se vás: Znáte Coreyho Goodea?

Mnozí ano, mnozí ne. Tak jen v krátkosti. Corey Goode je informátor (insider) tajných kosmických programů. Tvrdí, že byl a pracoval v těchto tajných programech 20 let. Pravidelný rozhovor s tímto informátorem vede David Wilcock - každý týden půl hodinu. V Česku lze sledovat tyto pravidelné pořady s českými titulky na Matrixu-2001.cz. Jde o šokující, ohromující informace. Kdo chce věřit, ať věří, kdo věřit nechce, nemusí. Corey Goode je navíc MLUVČÍM ALIANCE SFÉR pro naši plnetu.

Corey Goode a David Wilcock:

 

Aliance sfér je seskupením pěti druhů vyspělých mimozemských civilizací, jednou z nich jsou BLUE AVIAN - modří létavci. Přibyli do naší sluneční soustavy celkem nedávno. Nejsem si jista, zda v roce 2014, či 2015. Chtějí nám pomoci oslobodit naši planetu od nadvlády temných sil a nás lidi vysvobodit z otroctví. Ale ne tak, že jednoduše přijdou a udělají tady pořádek. To rozhodně ne. Budou nám pomáhat a radit, jak toho dosáhneme sami, my - lidé této planety. Nebudou nás osvobozovat za nás. Vítězství má být naše, ne jejich.

Bytosti Aliance sfér přiletěli v obrovských sférách - koulích. Některé sféry jsou obrovské - jako např. planeta Jupiter. Tyto sféry rozmístnily kolem celé sluneční soustavy. Sféry zabraňují, aby kdokoliv z naší soustavy odešel - ale také naopak: nikdo se sem nedostane. Tím jsou na planetě Zemi uvěznění všichni negativní mimozemci (reptiliáni, drakoniáni a jiní), kteří se později budou muset zodpovídat za to, co po mnoho tisíc let nám, lidem, a také celé planetě dělali. Dalším účelem těchto kosmických, průhledných sfér je, že zadržují škodlivé energie z centra galaxie a propouštějí jen ty, které jsou nám prospěšné. Sféry jsou "průhledné", tedy lidským okem neviditelné.

Tato ochrana ovšem končí. Aliance sfér začala sféry "vypínat". Pomalu, postupně - jinak by to pro nás, lidi, byl obrovský šok. Na konci listopadu (letos) budou sféry vypnuty úplně. Co se pak bude dít, na to si musíme počkat. Usuzuje se, že zlí budou ještě zlejší a dobří lidé hodnější, mnoho lidí bude šílet, protože si s tou energií nebudou vědět rady. My, co žijeme duchovním životem mnoho let - pro nás se toho zas tak moc nezmění, možná nám půjde lépe meditace a duchovní práce. V podstatě začne oddělování zrna od plev. Chce být někdo "plevou"? Myslím, že nikdo. Jak se stát znem je jednoduché -  BÝT DOBRÝM ČLOVĚKEM. Věřit můžete čemu chcete. Není to o víře, je to o kvalitě LIDSTVÍ. K lidskosti patří soucítění, obětavost, starost o druhé, touha po PRAVDĚ. Takže dobrým člověkem může být každý, ať už věří, čemu sám chce, co si sám vybral. Nakonec - ani tomuto mému povídání nemusíte věřit - hlavně buďte dobrými lidmi, buďte zrnem.