PODIVNOSTI VE HVĚZDÁCH

 

Miluji hvězdné nebe a vždy, když to jde, stojím na dvorku s hlavou vzhůru. Mezi hvězdami se opravdu dějou věci! Úžasné a podivné. Zvláštní jevy jsem pozorovala již v době, když jsem ještě žila v Poštorné. Je to 12 let, co jsem se přestěhovala na Vysočinu.

Jednou jsem byla hodně zoufalá (před asi deseti lety). Tehdy jsem bydlela v bytě s balkónem. Vyšla jsem na balkon a své zoufalství jsem potichu vykřičela do nebe - hvězdám. Slzy jako hrachy, když tu jsem uzřela letět velikánskou hvězdu. Jak tato hvězda přeletěla celý obzor, objevila se další a po ní ještě jedna. Tyto tři hvězdy přeletěly před mým zrakem tak, že jejich trajektorie vytvořila trojúhelník. Anebo jsem viděla hvězdu Betelqueze (souhvězdí Orion) blikat v pravidelných intervalech červeně. Tento jev viděla i moje dcera, zrovna jsme šly domů z města.

Tady, na vesnici, se kochám pohledem na hvězdy vždy, když je to možné (není zataženo). Dobře se orientuji ve hvězdách a poznám, kdy letí letadlo, satelit (družice), anebo satelit skupiny Iridium. Iridium se na chvíli rozzáří...

Jednou stojím na dvorku a vidím letět hvězdu. Říkám si - to je satelit. Hvězda se na chvíli rozzářila. Aha - říkám si - to je Iridium! Jen jsem si to pomyslela, rozzářila po druhé! Vždyť Iridium se nemůže rozzářit dvakrát - užasnutě si říkám. A v téže chvíli se inkriminovaná letící hvězdička rozzářila potřetí, ale červeně!!! Nad tím mi zůstal rozum stát.

Častokrát se mi stává, že když vyjdu večer na dvůr, uvidím velikánskou hvězdu. Když si uvědomím, že na tom místě žádná taková hvězda není a nemůže být, její jas začne slábnout, až se úplně ztratí. Anebo vidím bliknout hvězdičku. Je to signál, abych se podívala na to místo a pak se tam znovu rozzáří obrovská hvězda (velikosti Venuše), chvíli svítí a opět pomaloučku pohasíná... Blázen nejsem, protože tohle jsem viděla také v té chvíli, když vedle mne stála moje kamarádka z Prahy a ta viděla totéž!

Jednou jsem viděla dvě hvězdičky vedle sebe, velké jako Venuše. Když dáte před sebe ukazováček a prostředníček směrem k obloze, tak tyto dvě hvězdy letěly právě v této optické vzdálenosti. Naprosto synchronně, a přesně tak synchronně začaly snižovat svoji jasnost, až zmizely úplně...

Nevím, co to je. Od té doby, co poslouchám Coreyho Goodea, vím, že to nemusí být lodě tzv. mimozemšťanů. Takovou vyspělou techniku mají i vládcové naší planety (tajná vláda, Ilumináti, Cabal, Chazaři... říkejte jim jak chcete).

Opravdu mnoho udivujícího se děje mezi hvězdami, jen se dívat. Viděli jste také něco podobného? Napište mi o tom. Diskuze je pod článkem.

 

Diskusní téma: PODIVNOSTI VE HVĚZDÁCH

Hvězdy...

Datum: 09.12.2017 | Vložil: abundancia

Děkuji vám za váš příspěvek, je to velice pěkný zážitek. Nevím, zda šlo o poselství či kontakt. Já to přijímám jako velmi pozitivní znamení pro svůj život - něco se vyřeší, zlepší, bude mi dobře... V každém případě je to velmi zajímavé a děkuji vám, že jste se s námi o tuto zkušenost podělila.

Souhvězdí

Datum: 08.12.2017 | Vložil: Věrka

Hezký den,krásný je pohled na noční oblohu a záhadné úkazy.Mám také neobvyklé zážitky.Bydlím na konci města a mám výhled ze 4.patra na tři světové strany.Vidím na kopce,vesničky v údolí a na Jeseníky při dobré viditelnost.Z balkonu vidím právě na jednu vesničku a jednou večer v létě,když jsem věšela prádlo na sušák,něco mě přinutilo podívat se na oblohu.To mi vyrazilo dech.Viděla jsem nějaké seskupení hvězd přibližně ve tvaru mořského koníka a ty hvězdy na střídačku problikávaly odshora dolů.Říkala jsem si,že se mi to asi zdá a mrkala jsem očima,ale nic se nezměnilo.Šla jsem pro další prádlo na pověšení a znovu jsem se na to místo podívala - stále to tam bylo.Trvalo to asi 15 minut,pak ten zvláštní jev zmizel.Taky jsem zavolala přítele,ať se na to podívá,jenže on na tom nic zvláštního neviděl,protože se o tyto věci nezajímá.Jaké bylo mé další překvapení,když se mi druhý den ozvala kamarádka a jestli bychom si s ní,jejím synem a manželem neudělali výlet právě do této vesničky,nad kterou se ten jev odehrával.Ona o tom,co jsem viděla,neměla tušení,vyprávěla jsem jí to až na místě.A ten výlet byl úžasný a tajemný,přálo nám počasí,voda v řece křišťálová,stromy a vše kolem jako by zářilo.Na to se nedá zapomenout,stalo se to asi před 9 lety.Už se to od té doby neopakovalo.Když tak nad tím přemýšlím,ptám se,proč jsem to prožila a je v tom nějaké poselství?Nebo šlo o nějaký kontakt?

Přidat nový příspěvek