"DÁREK" Z PERŠTEJNA

 
 
 
Minulý čtvrtek jsem byla s dcerkou a vnoučkem na hradu Perštejn, kde se konaly "Slavnosti perštejnského panství". Velice se nám tam líbilo. V rámci návštěvy tohoto místa jsme šli také na prohlídku hradu. Prohlídka trvala hodinu a dvacet minut a bylo to velmi zajímavé. Na začátku prohlídky jsme byli v prostoru, který býval dříve nádvořím - dokud tam nepřistavěli jednu překrásnou přijímací a vstupní místnost s diamantovou klenbou. Této klenbě se také říká "sklípková".
 
 
Na tomto místě - dříve nádvoří, byla také cisterna na vodu a právě zde jsem se cítila nepříjemně. Říkám dceři - tady jsou hodně temné a nepříjemné energie, tady se cítím zle! Pak jsme šli dále po kamenném, velmi úzkém točitém schodišti a protože vnouček má fóbii z točitých schodišť, věnovaly jsme se jemu a na prožitek temných a zlých energií jsem zapomněla.
Už když jsme se vraceli domů, cítila jsem se unavená a otupělá. Tak to zůstalo. V neděli k nám přijela dcerka s vnoučkem na návštěvu - a já byla pořád bez nálady, bez energie a nerozuměla jsem, co to se mnou je, vždyť takováto nebývám. Naopak, v poslední době (co dělám théta léčení) se cítím mladší, plná energie a radosti...
 
 
Teprve v pondělí ráno jsem se probudila s vědomím, o co jde. V tom místě na hradě Perštejn, s tou cisternou, se na mně nalepily nějaké entity! Nemohla jsem si to otestovat hned, musela jsem jet do Žďáru. Ale po obědě jsem začala s testováním. Páni! Zažila jsem šok! Na mé energetické tělo bylo "nalepených" devět entit a dva strální parazité! Proto jsem se necítila sama sebou, proto ta otupělost, nedostatek energie a zlá nálada.
Poté jsem zkontrolovala i dcerku - dva astrální parazité a čtyři entity; a vnoučka - dva astrální parazité a dvě entity.
Co se týká entit - je jich mnoho různých druhů - diskarnáti, astrální entity, entity z paraleních realit a tak dále. Já to nerozlišuji. Všechny nehmotné bytosti jsou prostě "entity" a basta. Kromě astrálních parazitů - to je jiná klasa.
Protože já sama entity neodvádím, poprosila jsem Pána Ježíše Krista, aby všechny entity a parazity odvedl tam, kam patří a poté zacelil trhliny v mé auře. To samé jsem udělala i pro dcerku a vnoučka. Okamžitě jsem se cítila lépe a teď už jsem to opět já. Dcerka mi potvrdila, že v té místnosti s cisternou se také chviličku cítila stíněně, ale hned to vědomě vytěsnila. Přišli jsme si na Perštejn užívat a ne se trápit...
 
 
Zakrátko pojedeme na výlet na Zubštejn. Velice se těším, ale než vyjedeme, udělám nám všem pořádnou energetickou ochranu. Nedělám ochranné vajíčko, jako pan Miroslav Zelenka, ale vypadá to jako obrovská mýdlová bublina. Na povrchu je lesklá a já v této bublině jsem negativním entitám jednoduše neviditelná.