PRÁVĚ KVETOU FIALKY

Vnouček onemocněl a tak chtě-nechtě musela dcerka zůstat doma. Nemůže chodit do práce a tak jsem jela na návštěvu. Od autobusové zastávky do její ulice vede chodníček mezi domky, taková zkratka. Právě na této cestičce jsem našla kvetoucí fialky! Nádherně voňavé, celý trs fialek i s poupaty - budou kvést ještě dlouho - pokud je mráz nespálí. U nás již bylo hodně nasněženo, mráz již také vystrčil své drápky. Velmi mne tyto kvetoucí fialky udivily. Je to obvyklé v dubnu - ale v listopadu? To jsem ještě neviděla, i když mi už táhne na šedesát... Vysvětlit se to jistě dá různými způsoby, ale já se na všechno dívám duchovně a vše beru jako znamení z nebe. Počasí i příroda se nechovají normálně - protože lidé se nechovají normálně a vše se vším souvisí.

Letos jsem již zažila něco udivujícího - na jaře. Můj manžel na jaře vždy prořezává stromy. Tak i letos. Větve naházel na dvůr, na jednu hromadu. Po dvou měsících, co větve, odříznuté ze stromů tiše odpočívaly a čekaly na zpracování, jedna větev ZAČALA KVÉST! Normálně ROZKVETLA SUCHÁ VĚTEV! Toto by fakt nikdo nevymyslel. Kvetoucí větev jsem vyfotila - nabízím vám pár snímků. Kvetoucí fialky v listopadu vám nemůžu ukázat - neměla jsem s sebou foťák a "chytré" telefony odmítám používat.

V každém případě tyto zvláštní jevy považuji za mimořádně dobré znamení pro můj život i pro životy mých drahých. Po mnoha desetiletích strastného života konečně žiji život, po kterém jsem vždy toužila. Bez starostí a spokojeně.

Podívejte se, jak kvete suchá větev jabloně:

25.11.2017:

Přidávám ještě jednu fotku. Na ní je vidět, že jablůňka na dvoře je krásně zelená. Ty větve jsou fakt suché.

Diskusní téma: PRÁVĚ KVETOU FIALKY

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek