ENERGETIČTÍ UPÍŘI: RAZ, DVA, TŘI!

 

 

V sobotu jsme opět pořádali grilovačku a opékačku na našem dvorku. Přijeli dcerka s vnoučkem, druhá babička mého vnoučka a kamarád mé dcerky. Již ráno mi dcerka volala, celá uplakaná. V její blízkosti se vyskytuje jeden energetický upír, který ji opět dokonale vysál, a to i navzdory tomu, že jsem den předtím v thétě přerušila vysávací kanál k mé dceři a udělala jí ochrannou bublinu.

Ochrana je velmi důležitá, ale je potřebné dělat ji každý den. Pro mne by to bylo příliš zatěžující a moje dcerka to nejenže neumí, ale nemá na to ani čas. Hledala jsem jiný způsob ochrany, který by zvládla i moje dcerka. Přišla mi informace a jednoduchý návod, jak na to.

 

 

Vždy, když bude tento muž k ní agresivní, má si říct: "Raz, dva, tři!" Přitom "Raz" je šestá čakra, "dva" je pátá čakra (komunikace) a "tři" je čtvrtá čakra - srdeční. Prostě tímto jednoduchým způsobem dostane své vědomí z hlavy do srdce. Srdce "myslí" jinak než hlava. Pak si má dotyčného představit, jak se zmenšuje; a sebe, jak se zvětšuje do velikosti obra. Dcerka se začala smát, že když si ho představí jako malinkého človíčka, jako drobného skřítka, tak ho zašlápne a začne se řehtat. To je ono! O to jde! Začne reagovat jinak, nečekaně, neobvykle a energetického upíra tím úplně a totálně vyvede z míry, odzbrojí a nepřijde o svou energii. Všechno je o energiích, obzvláště dnes, kdy se neuvěřitelným způsobem navyšují energie na naší planetě a těla nevědomých lidí se s tím těžko vypořádávají. Proto počet energetických upírů prudce narůstá.

Říkala jsem jí, že energetičtí upíři používají dva způsoby vysávání - agrese a lichocení. Dcerka mi řekla, že přesně toto ten člověk dělá - střídá agresivní chování a lísání se. Tento způsob - tedy: raz, dva, tři, - přičemž si prstem ukazuje na čelo, krk a srdce, se dá nacvičit předem. Je to také potřebné, protože tváří v tvář agresi by si nemusela hned na tuto techniku vzpomenout. Když to bude nacvičovat, jak lehce a lehounce přesunout své vědomí z hlavy do srdce, agrese ji již nepřekvapí. Snadno si vzpomene na tento jednoduchý způsob obrany a ochrany.

 

 

Píšu o tom i vám, protože si myslím, že tento jednoduchý způsob ochrany proti energetickým upírům, může pomoci mnohým z vás. Ohromný příliv energií z centra naší galaxie a z Andromédy transformuje naše těla a tělo na svou přestavbu potřebuje ohromnou spoustu energie. Kdo nemá své tělo již transformované, anebo alespoň částečně přebudované, tomu se nergie nedostává - paradoxně, i když je enrgie stále více. Jde o to, abychom s energií pracovali VĚDOMĚ a vědomě si energetický potenciál navyšovali. Něvědomé lidské bytosti však nemůžou s energií pracovat vědomě - to je jasné jak facka. Protože jsou nevědomí, slepí a hluší, nejsou schopni přijmout realitu a pochopit, co se děje.