V PRAZE JE BLAZE II

 

Kurz ThetaHealingu pro pokročilé se konal opět v Praze (23. - 25.3. 2018). To vám řeknu, milí moji, byl to fičák!

Cestovala jsem již od půl páté rána. Kurz začínal ráno v 9.30 hod. Koleje ČZU byly plné, ale moje kamarádka mi nabídla přespání u ní. Bydlí na Lužinách. Po Praze jsem se pohybovala bez problémů, již jsem se nebála, že někde zabloudím.

Celkem nás tam bylo sedm, z toho byli dva muži.  Z kurzu pro začátečníky, který jsem absolvovala před dvěma týdny, přijela pouze Veronika.

První den, v pátek, byly jen instalace pozitivních pocitů a programů, například: "Chápu, jaké to je být laskavý", "Vím, jak mít hojnost", "Vím, jak žít svůj každodenní život, aniž bych se cítil všemi zapomenutý", a mnoho dalších. Těchto instalací bylo cca 900, opravdu není možné, abych všechny vypsala. Jako praktické cvičení jsme dělali spojení s rostlinou, jak vstoupit do energetického prostoru rostliny a vnímat, jaké pocity má rostlina. Já jsem viděla světýlka, jakoby také rostlina měla nějaký druh nervové soustavy.

Další dva dny jsme hodně pracovali. Při jednom cvičení v neděli, když jsem si vybrala téma "Pochybuji o léčení", vyplula mi do vědomí vzpomínka, kterou jsem tak dokonale vytěsnila, že jsem úplně, ale fakt úplně a totálně na tento zážitek zapoměla. Stalo se to ve čtvrtém ročníku střední školy. Spolužáci vybrali jednu dívku, aby se mnou jménem celého kolektivu promluvila. Prý jim kazím kolektiv, že jsem jiná, že se jich straním, že jsem divná. Tehdy to byl pro mne opravdu velký šok. Do té doby jsem byla sama sebou, chovala jsem se přirozeně a poznání, že jsem pro ostatní nepřijatelná, bylo pro mně hrozné. Právě tehdy se u mně aktivovala taková přesvědčení, jako "Být sama sebou je zlé", "Musím se přizpůsobovat ostatním", "Jsem vyvrhel", Ostatní mne vždy odsuzují", "Jsem úplně neschopná". Všechna negativní přesvědčení mi kolega zrušil a nainstaloval pozitivní přesvědčení, například "Je bezpečné být sama sebou", "Mám právo žít svůj život svobodně". Pak jsme se prohodili - já byla terapeut a Robert klient.

Pro mne to nejdůležitější se odehrálo v sobotu. Při jednom takovémto cvičení se objevilo moje přesvědčení, že jsem zbytečná a že jsem na světě omylem. Bylo to hodně těžké, v mysli se mi nic neobjevovalo, neukázala se mi žádná situce, kdy jsem se cítila zbytečná. Musela pomoct také lektorka Věrka. Přesto bylo v mé mysli pořád ticho. Bylo to divné, protože můj bývalý manžel mi neustále dával najevo, jak jsem zbytečná a blbá. Posledních 15 let mého prvního manželství bylo v podstatě jen o tom. Po dlouhé době, když už jsme chtěli sezení ukončit, mi naskočila vzpomínka z doby před vtělením, kdy se plánovali naše životy. Psala jsem o tom v předchozím článku (www.abundancia.cz/vzpominani/dva-zivoty-v-jednom-vteleni/).

Právě toto bylo příčinou, proč u mne vznikl odpor a nechuť k životu, přesvědčení, že jsem zbytečná, že nic nemá cenu, že můj život je jeden velký omyl a podobně. V théta léčení se pracuje pouze s programy, které vznikly v tomto aktuálně žitém životě, protože při čištění se všechno odstraní ze všech úrovní. Tyto úrovně jsou čtyři - základní (aktuálně žitý život), úroveň genetická (naši předci), úroveň historická (minulé životy, ale i jiné záznamy) a úroveň duše. Protože vzpomínka na plánování tohoto života se integrovala do mé mysli a stala se součástí mých vzpomínek, byla to nejhlubší vzpomínka a proto se mi ponižování mého prvního manžela vůbec neukazovalo. Naštěstí je toto všechno pryč. Hurá, jupíííí!

V sobotu jsem měla ještě jednou velké štěstí. Protože nás bylo sedm, nebylo možné utvořit dvojice a tak jsem se ocitla v trojici a měla jsem pracovat sama na sobě. Vybrala jsem si téma, proč mám cukrovku. Pak mi to Věrka (lektorka) zkontrolovala a protože bylo všechno jaksi "mimo", zapracovala na cukrovce ona sama. Je neuvěřitelné kolik různých "blbých" přesvědčení aktivovalo cukrovku, ale už je všechno pryč a určitě se uzdravím. Již na prvním kurzu mi Věrka řekla, že já jsem tzv. "dojížděč", to znamená, že léčení u mne neprobíhá okamžitě, ale postupně. Příčiny vzniku této nemoci jsou pryč a již nemám důvod, aby mne tato nemoc trápila. Věrka také posílila slinivku a játra v mém těle. Postě - fičák.

Během těchto tří dnů jsem tolik pokročila, jako kdybych duchovně pracovala ne 28 let, ale nejmíň 50 let. Na schodech duchovního růstu jsem nepostoupila o jeden schod, ale nejméně o deset schodů víš. Jsem nadšená. Stálo to za to!

Také jsme se naučily, jak komunikovat se svým vyšším já, jak poznat zlomenou duši a jak je možné toto změnit (zlomená duše nemůže být opravená, ale znovu vytvořená), jak poznat volně plující vzpomínky, jak poslat lásku dítěti v lůně.

Tento kurz pro pokročilé byl velmi intenzivní. Cítím se neuvěřitelně! Taková lehká, svobodná, čistá, prožívám hlubokou radost, vděčnost, mám úplně jiný životní pocit. Je to nádhera!

(Na konci tohoto článku najdete přednášku naší úžasné lektorky Věrky "Pryč s bloky proti hojnosti")