SÍLA POSVÁTNÉHO

 
 
Jistěže je mnoho nevěřících Tomášů, a já se tomu nedivím. Kdysi dávno jsem také byla ateistka jako poleno. Všechno se změnilo vlastně až po státním puči, podvodu zvaném  "sametová revoluce".
Dnes již říkám, že "nevěřím", protože "vím" a nebe mi to často potvrzuje. Příkladů je na tomto webu spousta...
I když se považuji za "vědící", ne "věřící", přesto mne to "něco mezi nebem a zemí" umí překvapit...
Mám takovou krásnou sošku Panny Marie s Ježíškem. Dávala jsem ji k počítači. Nejčastěji na wifinu. Jenže - již podruhé mi wifina klekla! Poprvé, asi před třemi roky dokonce tak, že mi poskytovatel internetu musel vyměnit celou wifi krabičku. A teď znova. Sice wifina neodešla úplně, ale zrušil se mi  signál do počítače. Wifina v pořádku, ale v počítačce - "bez signálu", a nešlo to nahodit. Musela jsem volat technika z firmy, která mi zajišťuje internetové připojení. I tomu zkušenému technikovi to trvalo snad hodinu, než to spravil.
 
 
Pak mi to došlo. Ta soška! Je možné, že by měla takovou sílu, takovou energii, že by dokázala ovlivňovat elektroniku? Zřejmě ano, vždyť je to už podruhé. To není náhoda, to není jen tak...
Říkala jsem o tom mamince a ukázala jí tu sošku Panny Marie s Ježíškem v náručí. Tuto sošku přivezla maminka z Francie, když se přestěhovala k nám. První, co řekla bylo, že to mám vyhodit, protože to není posvěcené a kupovala to vlastně na hrob. Jasně, že jsem to nevyhodila. Jen jsem ji přemístila mimo dosah jakékoliv elektroniky a  smáčela svěcenou vodou. 
Vidím, jak velkou moc a energii mají devocionálie, i když nejsou posvěcené. Všechno je o energiích. Některé nám pomáhají, jiné škodí a "svaté obrázky" (a jiné) nás dokonce chrání.  Nebojte se mít doma svaté obrázky, sošky, křížky a růžence. Nevěřte těm, kteří vás vybízejí všechny tyto věci vyházet. Ony totiž mají obrovskou ochrannou sílu. 
 
Fotografii sošky, která je pohých 13 cm vysoká, vkládám jako první obrázek hned pod nadpis tohoto článečku.