ÚČINNÁ METODA VDĚČNOSTI

 

img81/6674/rozdl12gp9.gifimg81/6674/rozdl12gp9.gif

img81/6674/rozdl12gp9.gifimg81/6674/rozdl12gp9.gif

Dr. Joe Vitale:

Co můžete udělat právě teď, abyste svůj život změnili? První věcí, kterou byste měli začít, je vytvořit si seznam věcí, za které můžete být vděčni. To změní vaši energii a začne měnit i vaše myšlení. Před tímto úkolem jste se možná zaměřovali na to, co nemáte - potíže a problémy, s kterými se v životě potýkáte. Pokud tento úkol splníte, vydáte se úplně novým směrem. Začnete být vděční za všechny věci, z kterých máte dobrý pocit.

"Pokud je pro vás myšlenka, že vděčnost přivádí celou vaši mysl do užší harmonie s  tvůrčími silami vesmíru nová, dobře si ji promyslete a uvidíte, že je pravdivá."

(Wallace Wattles, 1860 - 1911)

Je nemožné přivést vám do života víc, pokud necítíte vděčnost za to, co máte. Proč? Protože myšlenky a pocity, které vysíláte, když necítíte vděčnost, jsou všechno negativní emoce. Ať už jde o žárlivost, hněv, nespokojenost nebo pocity typu  "nemám dost", takové pocity vám nemohou přinést to, po čem toužíte. Mohou vám jen vracet víc toho, co nechcete. Tyto negativní emoce brání tomu, aby k vám přišlo vaše vlastní dobro. Pokud chcete nové auto, ale nejste vděční za auto, které máte, budete vysílat na dominantní frekvenci nevděk.

Buďte vděční za to, co máte teď. Když začnete přemýšlet o všech věcech ve vašem životě, za které jste vděčni, užasnete nad nekončícím přílivem myšlenek o dalších věcech, za které můžete cítit vděčnost. Musíte jen začít a zákon přitažlivosti pak obdrží tyto vděčné myšlenky a dá vám víc takových. Uzavřete se do frekvence vděčnosti a všechny pozitivní věci budou vaše.

"Denní procvičování vděčnosti je jednou z cest, po které k vám přijde bohatství."

(Wallace Wattles)

Jedno z nejvlivnějších užití vděčnosti lze zahrnout do kreativní metody, abyste urychlili to, co chcete. Začněte tím, že si sepíšete, po čem toužíte. Začněte každou větu takto: "Jsem nyní tak šťastný a vděčný za to, že......" (a sami ji doplňte).

Když děkujete, jako byste již to, co chcete získali, vysíláte mocný signál do vesmíru. Tento signál říká, že už je to vaše, protože za to již nyní cítíte vděčnost. Zvykněte si každé ráno, než vstanete z postele, mít dopředu pocity vděčnosti za den, který máte před sebou, jako by už byl za vámi.

 

(Vybráno z knížky Rhondy Byrne "The Secret - Tajemství")

img81/6674/rozdl12gp9.gifimg81/6674/rozdl12gp9.gif

 

img81/6674/rozdl12gp9.gifimg81/6674/rozdl12gp9.gif