O TOLERANCI

 

 

Na svých druhých stránkách www.abundancia.webnode.cz  mám v knize návštěv tento vzkaz:

 

Datum 06.01.2009
Vložil Pozor! Transformace Zeme!!
Titulek Blog na pomatenie hlavy

 

SKvele!! Aj ja prajem vela uspechov!!! Same dristy o transformacii Zeme a podobne kraviny. Venujete sa vy transurfingu? Lebo ako vidim, zlanarili vas kadejake pochybne institucie. Posolstvo Medzugorie ci ky kristus, to naco sem take pisete. Len uplne, uplne taketo informacie vymetaju hlavy ludom. Najviac sa mi pacil komentar na Novej Zeme od jedneho chlapika ku clanku o Vesmirnych ludoch: Ano citim se o moc vyrovnaneji Istar Iglu ci ky ony velite 7. vsemirnej plejady mi pomaha prekonavat problemy, zije sa mi lahsie. Tak sme sa tu na tom smialio, ale to je skor do placu pre toho cloveka. Tak prajem vela uspechov, aj nadalej sirte taketo dezinformacie a prizivujte sa na duchivnom zivote, pomaha vam pri tom IStar velitel vesmirnej plejady, ktory nas pozoruje.

 

Tak jsem se nad tím musela zamyslet. Samozřejmě -  každý má právo na svůj názor, ale ten svůj názor by měl prezentovat tak, aby byl prostý jakéhokoliv odsuzování a kritiky. Žádný takovýto vzkaz nemá tu moc, aby mne urazil nebo nazlobil. Je mi jen líto pisatele. On má pravdu (svou) a já mám také pravdu (svou). Vždyť vůbec nejde o to, kdo má pravdu pravdivější! Pravdu máme oba. Jde o to, že někdo neumí vyslechnout či přečíst si jiný názor, který nekoresponduje s jeho vlastním přesvědčením a respektovat ho. "Nesuďte, abyste nebyli souzeni" pisateli zřejmě nic neříká. Ale pokud by alespoň znal OBYČEJNOU  LIDSKOU  SLUŠNOST, nemohl by takhle psát. Jistě, internet dává velkou anonymitu a ve jménu té anonymity se lidé projevují ve své pravé podstatě. Všimla jsem si to už v diskusních fórech o Edbusy. Pod pláštíkem anonymity lidé odhalují svou duši, svoji pravou podstatu. A nejen to - odhalují i to, komu slouží! Nikdo z nás, žijících lidí, není absolutně svobodný, každý z nás někomu slouží. Jedni jsou služebníky Světla, jiní zase služebníky Temnoty. Je v tom nějaký rozdíl? Rozhodně ano. Služebníci Světla mají SVOBODU. Sami ze své vůle se rozhodli sloužit Světlu, Lásce a Dobru a vědí to. Uvědomují si svou míru svobody. Služebníci Temnot jsou zajatci Temnoty a většinou ani netuší, jakému pánu slouží. Je to tak snadné, když největším úspěchem Pána Temnot je to, že lidé v něho nevěří.

Mějme na paměti, že víme toho o životě a světě tak málo. Kolik z nás zná ten skutečný Život, skutečný Svět, který je zahalen hmotou a našim očím skryt?  Každý z nás se může mýlit. Máme právo se mýlit. Protože nikomu z nás Stvořitel nevzal právo svobodné volby. Služebník Temnot se pozná právě podle toho, že má nulovou toleranci k názorům jiných, obzvlášť k vědění a poznání těch, kteří přímo ohrožují existenci Království temnoty. Jsem snad horší člověk jen proto, že věřím v Transformaci? Je snad on horší člověk jen proto, že v nějakou Transformaci nevěří? To, o co jde především, je: ABYCHOM  BYLI  DOBRÝMI  LIDMI! Být dobrým člověkem bez ohledu na to, čemu věřím nebo co v blízké budoucnosti očekávám či neočekávám. Ať už je Transformace skutečností či jen fikcí!