DOMÁCÍ ÚKOL

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Na posledním EDBUSY semináři nám dal pan Žouželka domácí úkol. Samozřejmě nic nemusíme vypracovávat ani odevzdávat písemné práce, nikdo nás nebude známkovat, dokonce ani vypracovat domácí úkol není nikdo povinen. Není to však úkol pouze pro nás, Edbusáky, je vhodný pro každého, kdo chce svůj život žít podle svých představ a nejen existovat na Zemi. O co jde?

Téma úkolu je:

 CO  BYSTE  DĚLALI,  JAK  BYSTE  ŽILI, KDYBY  JSTE  MĚLI  NEOMEZENÝ  A  NEVYČERPATELNÝ  ZDROJ  FINANČNÍCH  PROSTŘEDKŮ?

Představte si to a sněte. Možné je všechno. Můžete všechno. Nikdo a nic vás nemůže omezovat... Lidé sdružení na Nové Zemi kolem Ivanky a Ilumauira (hlavně Humanity´s  Team Plus) zase dávají jinou otázku:

JAKÝ  JE  VÁŠ  ŽIVOT  PODLE  VAŠICH   NEJKRÁSNĚJŠÍCH  PŘEDSTAV?

Obě otázky úzce souvisí, v podstatě jsou o tom samém. Zároveň je to perfektní cvičení pozitivního myšlení. Pokud chcete začít s pozitivním myšlením a režírováním vlastního života, tak začněte právě takto. Sněte o životě, jak by vypadal podle vašich nejkrásnějších představ, když byste měli neomezený zdroj financí. K vytvoření si své vlastní reality je to první krůček, první stupeň. K dokonalému ovládnutí svého života potřebujete ještě něco navíc, další techniky a další dovednosti, ale začít je tak snadné! Stačí snít o životě podle svých nejkrásnějších představ a pak vás to bude táhnout a posunovat dál samo.

Image and video hosting by TinyPic

img71/7673/exotikafv5.png

Image and video hosting by TinyPic