NEDÁVEJ TOMU ENERGII

 
 
Tuto okřídlenou větu často slyšíme, či čteme, v oblasti tzv. "duchovna". Není ale dobré brát to tak doslovně a pragmaticky. Každá mince má dvě strany. V této věci ovšem pořád hledíme jen na jednu stranu mince. 
Znamenalo by to, že není možné se věnovat například politice a tomu, co se ve světě děje. Jenže ono je lepší vědět a vidět, nežli strkat hlavu do písku. 
Zájímám se o vše, co se děje; a čerpám informace z mnoha zdrojů. Netíží mne špatné svědomí, že to či ono posiluji svou energií. Jde o to, že se nemáme do těchto věcí zapojovat emotivně. Teprve emoce je to, co daný problém posiluje. Dívejme se na všechno jen jako diváci, jen jako POZOROVATELÉ. Žádnou emoci! Ani emoce strachu či obavy, ani emoce naděje či nadšení. Prostě - zůstaňme neutrální ke každé informaci. Není to lehké. Nedaří se to pořád. Důležité je po každém pádu opět vstát a z každé chyby se poučit. 
Tato globální válka vedená nelidmi proti nám - lidem; je krutá, zákeřná, rafinovaná, sofistikovaná... Ti chytráci a zločinci, co tu válku proti lidstvu vedou, vědí dobře, co na nás platí, jak funguje naše psychika a mysl, jak nás vmanipulovat do čehokoli, co "oni" chtějí. Nedejme se vmanipulovat do toho jejich cirkusu. Zůstaňme bdělími a jen POZORUJME. 
 
 
Doba je těžká. Ale: tak jak skončil Hi&tler a nacisti, tak jak skončili komunisti, zcela jistě skončí i tento skrz naskrz pokřivený režim a válka. 
Pokud vás něco rozruší a nedokážete zůstat nestranným pozorovatelem, odevzdejte to Stvořiteli, či Ježíši Kristu s prosbou o nápravu. Hlavně se nebojte. Strach "oni" potřebují ze všeho nejvíc. 
Některá "radioaktivní" slova trochu změním - vložením nějakého znaku například, ne proto, abych tomu nedávala energii. Dělám to proto, že vím, že existuje PC program na vyhledávání klíčových slov. Aby mi nesmazali profil, anebo blog, raději to tomu pc robotovi ztížím tak, že změním dané slovo, či jméno. 
Hlavně se nebojme, vítězství je naše. Už brzy!