JEVIŠTĚ A HLEDIŠTĚ

 
 
Pro každého z nás je náročné žít právě v této době. V čase poslední války, a posledního boje mezi silami temna a Světla. Těsně před vysvobozením spod tisíciletého jha otroctví, a okupace planety a lidstva. Každá lidská bytost si musí vybrat - Světlo, nebo temnota? Ti, co se probudili a prohlédli tu ďábelskou moribundusovou lest, mohou být na straně vítězné mocnosti Světla. Je zde však mnoho dalších "ale". Nestačí jen chápat, o co tu jde. Je potřebné aktivně se zapojit do osvobozování planety. Třeba tím, že vše budeme sledovat - ale pouze jako diváci, a neustále si zvyšovat své osobní vibrace a úroveň chápání. 
Mnoho lidských bytostí vůbec není schopno uvidět, natož pochopit, o co tu vlastně jde. Je to smutné...
Strach z moribundusu zeslábl natolik, že již tímto strachem není možné ovládat davy lidí. Naopak, díky této satanské strategii se mnoho lidí probudilo. Tak temní vládci planety (všeho do času...) vymysleli další tah: straší lidi válkou Ruska s Ukrajinou, vyvolávají strach z nedostatku a budoucnosti (zdažovaní - hlavně energií a nedostatku energií a mnoho dalšího). 
Ničeho se nebojte, ničeho se nelekejte! Je to jen hra!
 
 
Na samém začátku moribundusové aféry se zlovidem, a následně tečkováním, mi Ježíš řekl: "DÍVEJ SE NA TO JAKO NA DIVADLO." Přiznám se i bez mučení, že ne vždy se mi dařilo. Nakonec jsem pochopila, že tu jde hlavně o emoce. Když mne něco rozhodí, jsou v tom emoce - a tehdy jsem na jevišti a hraji hru, kterou "oni" chtějí. Když si uvědomím, že je to jen hra, strach a další emoce s tím spojené, spláchnu - však víte kam, opět sedím v hledišti a jen pozoruji tu ne příliš povedenou taškařici - či spíše tragikomedii? Ale jsem v hledišti, tedy jsem divák, jsem pozorovatel, a vím, že se jedná jen a jen o hru, o divadlo. 
Je důležité vědět, co se děje. Hledat informace, i sdílet... Musíme být informovaní a odhalovat lsti, léčky a záludnosti protivníka z říše temných vládců. To je v pořádku. Není v pořádku naše reakce na dané informace. Zachovat indiferentní postoj, i když je to nelehké. Zůstat v hledišti, nezapojovat se do dění na jevišti. Jen sledovat.
Když nás něco emocionálně rozhodí, pak je to z důvodů nějakých skrytých, a dosud nevyřešených bloků a programů. Tyto je potřebné najít a vyčistit. Najděte dobrého terapeuta, který vám s tím pomůže. 
Nejlepší a nejrychlejší metodou vyčištění programů, strachů a bloků a je metoda PSBTP. Čištění rodových linií. Vyučuje to pan Chvátal (jeho stránky: www.matrix-2001.cz )
Hlavu vzhůru! Žádný strach! Vítězství je naše. Již v tomto roce se to všechno začne odhalovat.