ŠŤASTNÉ MANŽELSTVÍ

Autor: Mirka  Vopavová, článek vyšel v magazínu MF Dnes 27.9.2007.

 

Finále tenisového turnaje US Open je velká zábava, i když netušíte, kdo je Federer, kdo Djokovič, kolik je to právě na sety nebo jestli se nehraje na góly. jsou lidé, kteří se tam jdou spíše ukázat. Jak jsou krásní, slavní, bohatí. Vstávají, posílají vzdušné pusy, třesou si pravicemi přes deset řad.

Herečka Catherine Zeta-Jonesová tam byla předvést svoje manželství. za muže si před sedmi lety vzala Michaela Douglase. Kdysi to býval hollywoodský svůdce, dneska je to pán v letech se sklonem k špatným náladám. Když se Catherine pozdravila přes čtyři řady s tenistou Borisem Beckerem a přes dvě řady políbila s hercem Alekem Baldwinem, pěkně se k Michaelovi přivinula a hladila ho po ruce. Nakonec ho - a sním i všechny přítomné fotografy - upozornila na své zápěstí: měla na něm náramek, který ji Michael prý dal k zásnubám. Po téhle herecké etudě spokojeně čekala, až se jí po zápase někdo z novinářů zeptá na recept na spokojené manželství. A dočkala se. Takže pravila:"Má-li být manželství úspěšné, pak každý, muž i žena, musí mít svou vlastní koupelnu. A šmytec."

Měli byste vědět, že v americe se ta nějak samo sebou myslí, že ke každé samostatné koupelně  patří i samostatná ložnice. Takže: chcete-li mít spokojené manželství, vemte si někoho, kdo má vlastní koupelnu a ložnici. A šmytec. Chcete-li být ještě spokojenější, vemte si někoho, kdo má i vlastní, samostatný dům. A šmytec. A chcete-li být úplně nejspokojenější...? Hádejte!