NEMÁM PENÍZE. NEMÁM PRÁCI. MÁM DLUHY. JAK Z TOHO VEN?

 

Vysoká nezaměstnanost, zadluženost domácností, špatná politika, všechno je příliš drahé... Ještě že se máme na co vymlouvat. Pokud jste na dně, nemáte dost prostředků na živobytí, tak to změňte. Že to nejde? Nezáleží to jen na vás, ale na mnoha dalších okolnostech? Nezlobte se na mně, ale to všechno jsou jen výmluvy.

Jaké máte možnosti, aby jste tento opravdu nežádoucí stav změnili? Jedním ze způsobů je vypůjčit si. To je cesta do pekel. Můžete přijít úplně o všechno. Druhý způsob - začít krást. To je ještě horší! Budete okrádat hlavně sami sebe, jednou se vám všechno vrátí, a to i s úroky. Možná sportkujete v blahé naději na hlavní (nebo by stačila menší?) výhru. Zbytečně vyhazujete peníze. Šance na výhru jackpotu je jedna ku desíti milionům: 1:10 000 000! Hrát utomaty - no to je horší než být alkoholikem! Pryč od toho všeho!

A co dál? Řešení je zde. Není jednoduché, ale jiná cesta není.  Vesmír oplývá štědrostí a hojností. Tak proč zrovna já musím živořit na hranici bídy? Proč zrovna já nemůžu najít dobrou práci? Proč se zrovna mně lepí smůla na paty?     A tak dále...

Nejdříve změňte postoj sami k sobě.  I když máte dluhy, nemáte práci, jste nemocní, nic se vám nedaří, jste hodnotným a cenným člověkem. Uvědomte si svoji cenu, začněte se mít rádi a oceňovat sami sebe. Člověk v takhle těžké situaci se cítí být méněcenným, občanem čtvrté nebo ještě horší kategorie. Odmítněte takhle o sobě smýšlet. Posilujte své sebevědomí. Váš nynější život je výsledkem vašeho dosavadního pohledu na osobu, které říkáte "já". Jaký bude váš další život, bude zase výsledkem vašeho potoje k sobě samým od této chvíle.

Co pro pozitivní změnu v životě udělat? Je to několik navzájem provázaných kroků. Začněte pozitivním myšlením a přeprogramováním podvědomých bloků. Každou negtivní myšlenku změňte na pozitivní. Začněte se mít rádi, chvalte se, usmívejte se na sebe. Je zcela lhostejné, jak vás vidí lidé z vašeho okolí. To, co je důležité, jste vy sami. Jak se vidíte a hodnotíte vy sami. Nečekejte pomoc od jiných, pomožte si sami. Tohle je práce na celý život. Nezvládnete to za den, ani za týden, ani za rok. Pokud však cestu změny nenastoupíte, budete se do problému propadat stále hlouběji a rychleji.

Zároveň s tím, jak budete objevovat svou vlastní hodnotu, zkoumejte své vlastnosti a hledejte to, co vás baví. Co rádi děláte? Čemu se ve volném čase věnujete? Jaká práce by vám přinášela, kromě peněz, také radost ze života?  Naprostou nutností je celoživotní studium. Ne být "věčným studentem", ale opravdu se vzdělávat po celý život. To neznamená chodit celý život do nějaké školy či škol. Hlavně držte krok se světem. Kdo zaspí, nemá šanci. Počítačová gramotnost je pomalu stejně nutná jako umět číst a psát. Zaměřte se jedním směrem. Nerozptylujte svou energii na velké množství cílů. Zkuste vyřešit jeden problém a až pak přejděte k dalšímu.

Nejrychlejším způsobem, jak se odrazit ode dna je potřebné zlaťáčky si vydělat. Nehledejte pouze vhodné zaměstnání. To vůbec není jistota. Dnes pracujete, zítra můžete být klientem úřadu práce a na mizerné podpoře. Dobrým východiskem je obchodování v systému MLM. Na to je však málokdo stavěný. Není to chyba MLM, ale chyba nás, obyčejných "malých" lidí. Závist a nepřejícnost je hlavním důvodem, proč v tomto druhu obchodování většinou ztroskotáme. Nemáme chuť něco se sebou dělat, naučit se jednat s lidmi, vystupovat a chovat se jinak. Na tom také mnoho lidí ztroskotá hned na začátku.

Vystoupit z řady není zrovna lehké - budeme na očích. Budou si nás více všímat. Hoďte to za hlavu. Ať si mluví kdo chce co chce... Pokud vaše snažení není na úkor jiných, jděte si vytrvale za svým. Úspěch přijde. Studujte motivační literaturu a knihy o finanční gramotnosti. Nevšímejte si reklam, nenechte se zlákat ke zbytečným nákupům. Přemýšlejte, co opravdu potřebujete a co může počkat. Snažte se jak to jen jde vyhnout se půjčkám. Pokud nemáte jistotu, že budete mít dobré příjmy po celou dobu splácení, raději to nechte být. Půjčkou si vlastně kupujete peníze: takto získané peníze jsou sakramentsky drahé!

Poslední rada: Kreativní myšlení. Přivede vás k novým nápadům, otevře intuici, prohloubí senzitivitu. Spolupracujte se svou duší (nebo podvědomím, chcete-li), ta vám nejlépe poradí.

Dodatek po mnoha letech (dnes je 15.4.2018) a po mnohaleté duchovní práci:

Nejdůležitější je VĚDOMÉ  MYŠLENÍ. Uvědomujte si, na co myslíte. Když si uvědomíte, že myslíte negativně, okamžitě svou myšlenku ZMĚŇTE. Představte si, že vám na čelo sedla velká, černá moucha a tuto buď odežeňte, nebo jednoduše plácněte a představte si, že padla k vašim nohám. Zlou myšlenku změňte. Například: "Všechno je na ho.no" - moucha, plác, je to pryč a teď si řekněte: "Všechno je úžasné" (Anebo "Všechno je nádherné", Všechno se mi daří" a pod.)

Dnes je jiná situace, než byla v době, kdy jsem s tímto začínala. Vesmírné energie a energie z centrálního slunce naší galaxie jsou opravdu velice mocné. Co jsem já zhmotňovala 15 let, vy si můžete zhmotnit třeba jen za 15 týdnů.

Pokud si říkáte, že "všechno je na ho.no, pak se nedivte. Vesmír vám posílá přesně to, co si objednáváte a diví se, že jste nespokojeni - vždyť přesně plní vaši objednávku!

Pamatujte:

KAŽDÁ MYŠLENKA, KAŽDÉ SLOVO, KAŽDÁ EMOCE JE OBJEDNÁVKA!