MYŠLENKY - VĚC NEHMOTNÁ?

Myšlenka je nejmocnější síla na světe. Není to nic "neviditelného", ani "nehmotného", jak jsem se kdysi domnívala. Myšlenky mají moc přetvářet náš život a celý svět. Publikací a knih na toto téma již existují stovky. Zdařilé i méně zdařilé. Jedno je jisté: To, jakým způsobem myslíte, takový je váš život. Chcete se mít lépe? Chcete změnit svůj život? Tak v první řadě změňte své myšlení.

Jste to jenom vy, kdo ve vaší hlavě myšlenky vytváří. A jste to opět vy, kdo je dokáže nejdřív poznat a pak změnit. Změňte sami sebe - své navyklé myšlení - a změníte celý svět!

Naučte se nejdřív své myšlenky pozorovat a vnímat. Dávejte pozor, která z všich myšlenek je pozitivní, která negativní. Dá to práci, ale výsledek stojí za to. Když jsem s kontrolou myšlení začínala, zdálo se mi, že bych spíše uhlídala pytel blech nežli své myšlenky. Ty potvůrky neuchopitelné létaly všemi směry a ukočírovat mysl jedním směrem byla téměř nadlidská námaha.

Stálo to za to. Dnes je moje mysl "vychovaná". Sice i dnes mne dokáže pozlobit svou neposlušností, ale rozhodně je to jiné než bývalo. Dokážu rozeznat negativní myšlenku v zárodku a změnit ji na pozitivní. Je to nádhera! Věřte, teď jsem pánem svých myšlenek a tudíž celého svého života já. Teď se už je zřídka stává, že myšlenky ovládají mně... To abych neupadla do přílišné pýchy!

Ráda bych vám řekla: "Nevěřte mi, přesvědčte se." Namůžu tak učinit, když se  vracím zpět ke svým začátkům. Nebylo to lehké. Je to dřina. Srovnatelná s kopáním studně do skály. Jenom vytrvalost přinese úspěch. Ten potom ale stojí za to! Takže, drazí přátelé: žádné "nevěřte mi, přesvědčete se", ale důrazné "VĚŘTE MI!"

Vemte svůj život do svých rukou. Náhoda není. Všechno má svoji příčinu i důsledek. Osud můžete svým myšlením změnit a formovat. Staňte se režiséry té hry zvané "život", nebuďte jenom herci, které komanduje někdo jiný.

Myslíte, že je to nemožné. No, myslet si to můžete, jen pokud se o tom nepřesvědčíte. Tak jsme se obloukem dostali na začátek. Výroky "věřte mi" a "přesvědčte se" si podávají ruku. Ono to jednoduše jedno bez druhého nejde.

Jak tedy začít? Jednoduchá otázka, složitá odpověď. Ale pokusím se. Na začátek postačí, když si budete své myšlenky uvědomovat. MYSLETE VĚDOMĚ. To je celé tajemství. Nejdřív musíte zjistit, jakým způsobem myslíte vy. Teprve potom můžete měnit negativní myšlení na pozitivní.

Co se vám honí hlavou? " - Ten pitomec soused... Všechno je na h...o! Celý svět se zbláznil! Dnes se mají dobře jen podvodníci a zloději... No co můžeš od něj čekat?" Atd.,atd.,tad... Nadávat na politiku, nepořádek, zákony - nikomu nepomůže. Vykašlete se na všechno, co vás štve. Nic z toho nezměníte, zbytečně se nervujete. Změnit můžete pouze své myšlení. Myšlenka není žádná chiméra. Je to energií a magnetismem nabitá "věc". Jaké myšlenky do světa posíláte, takové se vám v zesílené podobě vrací.

Myslete negativně a budou se vám dít negativní věci. Myslete pozitivně a vědomě posílejte do světa myšlenky nabité silou a mocí. Myšlenky porozumění, lásky, sounáležitosti. Vrátí se vám zpět zesílené dobrem. Budou vás stále častěji potkávat "šťastné náhody". V tomto časopise vás krok za krokem budeme učit, jak na to a jak vytrvat. Budeme vás povzbuzovat a radit vám. Těšíme se, že se nebudeme snažit jen my sami, ale že se s námi se všemi o svých zdarech i nezdarech podělíte.

Máme si přece pomáhat - to je to hlavní. Tak vám všem, kteří mi věříte a berete pozitivní myšlení vážně, přeji hodně úspěchů a hlavně: Vytrvalost! Nestačí jen začít, je nutné také vytrvat.