ZLATÁ VODA Z LA MANY

Článek o této zázračné vodě jsem na těchto stránkách uveřejnila již v červenci pod titulkem "Elixír života". V posledním čísle časopisu Medium je tato informace:

"Reaguji na článek o Zlaté vodě z La many z č. 8/2008. Knihu K.Dony a R. Habecka jsem přečetl celou jedním dechem a musím přiznat, že kapitola o léčivé koloidní vodě mne zaujala nejvíc. Jaké pak bylo moje zklamání, když jsem začal na internetu pátrat po prodejním místě vody v Rakousku. nenašel jsem nic, ani pod názvem SPLEND´OR nebyla voda, ale snad nějaká kosmetická firma. Při svém hledání jsem se dostal až na stránky Alexe Putneye, autora, badatele a mystika, který se Zlatou vodou a koloidními vodami obecně po léta zabývá, souběžně s tématy jako Tesla, Mayské pyramidy a rok 2012. Putney potvrdil, že posvátné vody z La Many léčí  VŠECHNA  virová a bakteriální onemocnění, jak sám zjistil a ověřil na základě laboratorních vyšetření.

Dále však uvedl, že všechny firmy, které zakoupily pozemky s touto pramenitou vodou v La maně, ji  NEPRODÁVAJÍ  ani nijak jinak nevyužívají. Jsou totiž vlastněné konglomeráty, které jsou propojené s velkými farmaceutickými společnostmi, které nemají zájem, aby se voda dostala do užívání veřejnosti, protože by přišly o své miliardové zisky, získávané prodejem v lepším případě neúčinných, v horším škodlivých preparátů. Putney je v současnosti jediný, kdo píše pravdu o Zlaté vodě, přičemž ostatní webové stránky, jako Splend´or, byly pod finančním nátlakem staženy. Asi nemá smysl začít se v tomto bodě rozohňovat nad zlořádstvem, kterého jsme denně svědky, kamkoli se podíváme, a proto přejdu na pozitivní notu s touto prosbou: Pokud má někdo další, doplňující nebo jiné informace o tomto fenoménu, případně o tom, kde vodu získat, ať mi napíše na adresu kozak-jan@volny.cz. Zajímavé stránky A. Putneye najdete na adrese https://www.humanresonance.org/."

Dovětek: Tento článek z Media uveřejňuji se souhlasem autora. Pan Kozák mi spolu se svolením k uveřejnění článku poslal i adresu, kde je možné zázračnou vodu z La Many získat. Je to www.aquasplendor.at .