JAK SNADNO VYKOŘENIT NÁROD - TZV. ŽIVOTEM NA DLUH

<br/><a  data-cke-saved-href=

 

Dovolím si otázku: Kdo všechno se v posledních letech drze neprohlásil za Čecha, Moravana a Slezana, aby mohl naším jménem beztrestně lhát, podvádět, loupit, drancovat, škodit, dokonce hovořit a konat našim jménem, omlouvat válečné zločiny, překrucovat dějiny, devastovat a v samé podstatě ničit naši rodnou zem? Jak se k takovému přepychu a blahobytu vlastně dopracovat? Houževnatě a zejména promyšleně. Nejlépe devastací veškerých společenských hodnot, mediálně destrukčními kampaněmi, ztrátou zaměstnání a následnými rodinnými rozvraty. Tehdy se může i dosud bezúhonný občan snadno stát odporným zločincem - neplatičem. A dluhy, penále z dluhů a penále z penále slibně, k radosti exekutorů, narůstají a mohutní. Přičemž cena práce musí být dlouhodobě tak nízko, jak je jen možné a naopak cena pro život důležitých komodit tak vysoko, aby stále mohla být navyšována téměř geometrickou řadou, společně s uměle vytvořenou krizí.

Když zákony určené pro kontrolu občana, či mikropodnikatele, žárlivě střežící každou jeho korunu, jež by šla mimo připravený žok, jsou kýmsi na požádání generované, jak na běžícím pásu. S černou dírou neexistence zákonů tam, kde jak houby po dešti vyrostlé dobrovolné peněžní instituce si diktují, jak málo jsou vysoká, přerostlá procenta z gigantické lichvy. A to tak drze, že i ten nejotrlejší lichvář minulých dob žloutne neutěšenou závistí. Když lichva nesmí být nazvána lichvou. Výroba bezdomovců snadno a rychle s. r. o. Polosoukromé bandy vymáhačů a silová přepadová komanda jsou nebývale v kurzu.

Přičemž sofistikovaní odborníci na vymýšlení daní z počtu zubů, nejlépe se zpětnou platností, jsou velmi ceněni. Jakož i agentury pečlivě monitorující naše osobní data a stav účtů, pohyb oka, či podezřele časté přesuny chatařů mimo povolené mikrovlnně autorizované komunikace. Je až s podivem, že tytéž vše monitorující agentury tak lehce rezignovaly na statistiku odpravených bezdomovců. Takže dnes raději nikdo přesně neví, kolik bezdomovců se od dob mediálního jásání, nad prvním z nich, vytratilo do zatracena. To vše mi vrtá hlavou, včetně cynického obhajovaní vraždění dětí. Suše opakuji, že občanská společnost historicky zklamala na celé čáře. Nemůže být dobrým hospodářem země ten, jehož priority spočívají v osobní závislosti na doktrínách podivných uskupení, stojícími nad zájmy a proti zájmům prosperity země a domorodého lidu.

Vykořenit národ lze různými triky. Zničit prosperitu a potravinovou soběstačnost, zrušit příslušné tratě a dopravu, či kdysi prosperující podnik tam, kde podivný světoběžník hodlá na zelené ploše vybudovat velko super sklady v podobě nedobytných pevností, dovybudovat strategické dálnice jako tepny moci s okamžitou ukázkou sílových složek. Vybudovat zábavní centra soupeřící s Las Vegas, či bez občanského odporu lehce vydrancovat kopec plný zlata, uhlí, žuly či uranové rudy. Je až s podivem kolik chvály na sebe okamžitě nahrnou jen proto, že přišli na trik, jak přinutit domorodce opouštět své domovy a odcházet za prací.

Do zemí, jež samy nejsou schopné postarat se o své vlastní občany. Mediálně nasílený nátlak na vše, co jde mimo naše možnosti vzniklý rozpor ovlivnit. A tak jsem se dočetl, že Češi prý příliš holdují alkoholu, ale milují každou mediální pitomost a zejména navyšovaní cen. Arogantní a stále závistiví Češi neradi pracují, příliš kouří, milují Němce a nemají rádi Rusy a Turky. Přičemž neskonale touží po stále intenzivnějším zdražování, radaru v Brdech a dalším vydrancování bank, či rozkradení zbytků podivně zmizelého zlatého státního pokladu. Špinaví a smradlaví, protože skrblí předraženou vodou. K ušpinění a zanesení země odpadem nutně potřebují (i bez exportovaného smrdutého německého a rakouského odpadu) tři planety. Za to si však žijí v nezměrném přepychu a blahobytu.

A podstrčená Entropa? To je prazvláštní, typicky nečeské dílo arogantní dekadence vytvořené spojenou Nenávisti. Mající zástupně, skrze zřejmě invalidního Vondru, jménem Českého národa, vybudit rezignaci domorodců na vše vlastenecké a národní. K vykořenění národa patří totiž i trik o vybuzeném pocitu bezmoci a nenávisti k sobě samým. Vše mistrně nasměrováno k entropii (k zániku) národa. Za škodolibého smíchu cizokrajných strůjců.

Dovolím si otázku: Kdo všechno se již v posledních letech neprohlásil za Čecha, Moravana a Slezana, aby mohl drze naším jménem beztrestně lhát, podvádět, loupit, drancovat, škodit, dokonce hovořit a konat našim jménem, omlouvat válečné zločiny, překrucovat dějiny, devastovat a v samé podstatě ničit naši rodnou zem?

 (c)2009 Zdeněk Patrick

Převzato: https://smit.wz.cz/ 

Tento článek najdete také zde.

 

<br/><a  data-cke-saved-href=