STRACH

Autor: Rony

Spousta lidí se chová různě mnohdy nepochopitelným způsobem a podtextem tohoto chování většinou bývá strach, který se projevuje například koktáním, útěky, strach z autorit, strach komunikovat, nemocemi těla. Důsledky strachu - nemoci, zlost, agrese, zkratovité chování - takto se zároveň lidé chovají. Strach je negativní pocit, emoce, jenž nás doprovází celý život, v různých momentech a situacích. Mnohdy bývá úspěšně zatlačován, zasouván do pozadí a do podvědomí. Všechny nás staví do pózy masky a mnohdy do nadlidských hereckých výkonů a to z té obavy, aby strach na nás nikdo nepoznal a neuviděl. Zároveň nás strach svazuje. V tomto momentě strach působí na celé tělo, na celou centrální nervovou soustavu, mozek, na nervy v celém těle, na všechny orgány v těle, na naše životy.

Působí na nás velmi paralizujícím způsobem, jehož energie vysíláme (aniž bychom si to uvědomovali) do širokého okolí a tím působí i na lidi kolem nás s působností do širokého Vesmíru.  Následkem našeho chování ve strachu se okamžitě mění naše biochemie v jemnohmotném aurickém poli a působí jiné vyzařování, což má destruktivní vliv jak na nás samotné a zdraví našich orgánů, tak na široké okolí, protože to naše stavy stejně vždy neomylně vycítí. Proto často například ustrašené ženy přitahují k sobě muže agresory.

Nejlepší vyciťovatelé našich strachů jsou děti. A my podvědomě, pod vlivem působení strachu se chováme nedůtklivě, nepřirozeně, ustrašeně, zlostně, agresivně, z čehož plynou naše choroby všech možných orgánů. Na základě různých strachů o něco nebo o někoho lze diagnostikovat nemoci jednotlivých orgánů a zpětně z nemocí orgánů lze diagnostikovat z čeho máme strach. například páteř, plotýnky (Páteř = strom života): Nemocní s nemocnou páteří každodenně svádí boj s nedostatkem peněz a se strachem o svou existenci. Zubní kaz: způsobuje ho každodenní nerozhodnost, atd. Více v různých knihách léčitelů (duchovní příčiny nemocí). A tak zjišťujeme, že neustále žijeme v iluzi strachu, která je nám každodenně podsouvána médii, šikanou, bosingem různých zaměstnavatelů - protože vědí, že lidstvo, které je ovládáno strachem, je snadno manipulovatelné. Následně pak s cílem nemocné rychle vyždímat, vyčerpat naše rezervy a potenciály pracovní síly s brzkým úmrtím. Takhle připravení lidé pak neodčerpávají finance státu, např. v důchodech.

Co se strachem dělat?

Jak mám u sebe zvládnout strach a účinně přetvořit energie strachu ve tvůrčí energie? Dobrá metoda je konkrétní strach pojmenovat: Z čeho konkrétně mám strach a pak vytvořit pozitivní prohlášení a to užívat několikrát denně jako lék vždy v tom momentě, když mne strach popadne. Všechny negativní energie, které zde na Zemi existují, vznikají z velké části na základě strachu, z menší části na základě zloby, zášti, závisti a nenávisti. Jsou to naše nezvládnuté negativní emoce. Strach se dá zvládnout dvěma způsoby, nejlépe je používat oba způsoby najednou, současně:

1. Správnou komunikací

2. Pozitivními prohlášeními (afirmacemi)

 

Správná komunikace znamená: Říci v klidu každému, co cítím, jak to myslím, jak si to představuji a jak bych to chtěl. A v klidu vyslechnout i druhou stranu a dojít tak k oboustrannému uspokojivému řešení a to, na čem jsme se domluvili důsledně dodržovat, poněvadž mnohý charakter člověka poznáme ne podle toho, co mluví, ale hlavně podle toho, co činí a tak se každý z nás odhalí. Pozoruj vždy co kdo činí a máš okamžitou pravdivou odpověď.

Pozitivní prohlášení (afirmace): Jak použiji léčivou větu pozitivního prohlášení? Především si musím uvědomit, z čeho mám strach a tento strach pojmenovat. A pak začnu používat léčivé věty pozitivního prohlášení k přeměně svého strachu na potenciál pozitivní energie. A to takhle:

JSEM  VDĚČNÝ  SVÉMU  STRACHU,  ŽE MNE  DOVEDL  AŽ  SEM,  KDY O  NĚM  PŘEMÝŠLÍM  A  VÍM,  ŽE  HO  VE  SVÉM  ŽIVOTĚ  JIŽ  NECHCI  A  NEPOTŘEBUJI. JSEM  VDĚČNÝ  ZA  TO,  ŽE  VÍM,  CO  NECHCI. PONĚVADŽ  TO  MI  JASNĚ  UKAZUJE, CO JÁ  V  ŽIVOTĚ  CHCI. Chci žít beze strachu, proto si říkám a opakuji během dne několikrát:

-  JSEM  VDĚČNÝ  ZA  KLID  VE  SVÉM  SRDCI.

-  JSEM  VDĚČNÝ  ZA  SVÉ ZDRAVÉ  NERVY.

-  JSEM  VDĚČNÝ,  ŽE  SE  VŽDY  NACHÁZÍM  V  PRAVÝ  ČAS  NA  PRAVÉM  MÍSTĚ.

-  JSEM  VDĚČNÝ,  ŽE SE  VŽDY  NACHÁZÍM  V  BEZPEČÍ.

-  JSEM  VDĚČNÝ,  ŽE  JSEM  ZA  VŠCH  OKOLNOSTÍ  V  BEZPEČÍ,  PROTOŽE  VESMÍR  JE  MOUDRÝ  A  VYTVÁŘÍ  MÉ  BEZPEČÍ  NA  KAŽDÉM  KROKU.

-  JSEM  VDĚČNÝ  ZA  SVÉ ŠTĚSTÍ.

JSEM  VDĚČNÝ  ZA  SVOU  -   RADOST

                                                      -  HOJNOST

                                                    -  ODVAHU

                                                  -  ZDRAVÍ

                                              -  PRÁCI

                                                            -  INTELIGENCI

JSEM  VDĚČNÝ  ZA  ..........(a zde si doplňte vše, co chcete v přítomném čase mít).

Tato prohlášení, budete-li je používat denně, vás zcela zbaví vašich různých strachů. Jestli chcete, vyzkoušejte si to a časem budete žasnout sami nad sebou, poněvadž kouzelné slovo a prohlášení  "jsem vděčný" zcela rozpustí vaše strachy, které jsou původu negativní vibrační energie a toto prohlášení  "jsem vděčný" zcela přetransformuje vaše strachy a obavy v jistotu, nově vzniklé skutečnosti a žití svého života v absolutní radosti a v bezpečí, ať se momentálně v daném okamžiku nacházíte kdekoliv.

UŽÍVEJTE  RADOSTI  ŽIVOTA  A  BUĎTE  ŠŤASTNÍ!