VOLBY: JE TO JEN HRA!

 
 
Právě vrcholí šílenství, které rozděluje nejen národ, ale i rodiny - jsou to volby nového prezidenta.
Já se jen dívám a bavím se. Je to jen HRA mocenských struktur, a já v žádném případě tuto odpornou frašku hrát nemíním. Mentálně jsem už ze systému vystoupila. Teď je na řadě vystoupit z matrixového systému i fyzicky, ale to bude ještě chvíli trvat. 
Tuto volební taškařici jen sleduji, ale neúčastním se ji. Kdo bude po Zemanovi prezidentem, to je určeno dávno. Uvažovat se o tom začalo v době parlamentních voleb - tehdy, když pana Zemana odváželi ze zámku v Lánech do nemocnice. Tehdy se začal vybírat budoucí prezident. Elitám je už dávno jasné, kdo tím dalším prezidentem bude. Vím, že minimálně rok je prezident vybrán. Lidu se hraje divadlo na demokracii, ale výběr nemají žádný. Začalo to být zřejmé již v čase vyřazování některých kandidátů. Prostě - nedovolí lidem volit svobodně, jen ty, které vybrali oni. Přitom jsou všichni ze stejné stáje, všichni hrají za stejný tým. Ani náhodou pro nás. Vždy budou tancovat tak, jak je loutkovodič vodí. 
 Jaké další čachry kolem voleb se dělají, mi není známo. Jisté je jen to, že budoucím prezidentem bude ten, koho ONI již dávno vybrali. Proto mne k volbám nikdo nedostane. Je to zbytečné. Udivuje mne ale hodně, kolik emocí se kolem toho točí... Pěkně vás ten parazit vysává... Kdo má uši k slyšení, slyš. Kdo má oči k vidění, viď.