NASTAVENÍ MYSLI

 
 
Anglický výraz  MINDSET. Po našem - nastavení mysli, způsob uvažování, mentální nastavení. To je něco, co je potřeba změnit. Je to něco, co programuje naši mysl. Každý člověk má určité nastavení mysli, svůj způsob myšlení, přemýšlení, uvažování o světě, o sobě, o jiných lidech, o dějích... Většina lidí bezmyšlenkovitě přejímá jako pravdu pravdoucí to, co řeknou v televizi. Jasně. Více není potřeba používat tu kulatou věc na krku, ani marnit čas vyhledáváním jiných zpráv, než těch oficiálních. Věc je jasná: Přece to říkali v televizi! Jednoduché stádovité myšlení. Myšlení stáda charakterizují věty, jako ta výše uvedená (přece to říkali v televizi), nebo "to by přece neudělali", "proč by to dělali". Všechno, co je mimo konkrétního nastavení mysli, je označeno za blud, konspiraci, nesmysl...
Naprogramovat myšlení velké masy lidí je jednoduché. Stačí s dostatečnou razancí, a tak často, jak je to jen možné, troubit do světa všemi prostředky to co "oni" chtějí, abyste věřili. Vyděsit informacemi, šokovat. 
 
 
Můžeme se bránit. Nedovolíme, aby nám "oni" určovali, jakým způsobem máme myslet, a čemu věřit. Jak? Je to jednoduché. Každou informaci přijímám POUZE JAKO INFORMACI. Není to ani pravda, ale ani lež. Pouze INFORMACE. Mám informaci, jsem informovaná, ale nehodnotím, zda je to pravda, či nikoliv. Později se ukáže, zda šlo o pravdivou informaci, dezinformaci, či záměrný podvod a lež. 
Hledám si informace jinde, rozhodně ne v oficiálních médiích. Také informace z alternativy nehodnotím a nedávám jim pečeť pravdy, ani je nezahazuji jako nesmysl. Můj postoj ke každé informaci je neutrální. Jsem ve středu. Nehodnotím, neakceptuji, ale ani neodmítám. Sbírám informace. Schraňuji kamínky do mozaiky. Někdy ten kamínek do celkového obrazu zapadne, a mne to začne dávat smysl. 
Například. Před mnoha roky jsem na netu četla takové šokující a fantastické informace, že mi z toho šla hlava kolem. Článek měl název  "Alterntiva 3". Šlo o to, jakým způsobem "oni" unášejí lidi a přesunují je na planetu Mars, aby tam dřeli jako otroci v podpovrchových základnách a městech. Přesvědčovali ty lidi, že na Zemi v brzké době dojde k obrovské katastrově kosmických rozměrů, a zachrání se jen ti, kteří budou v té době mimo planetu. Namlouvali těmto vytipovaným lidem, že jsou "vyvolení", něčím vyjímeční a potřební, a proto budou zachráněni právě přestěhováním na Mars. Zní to příliš fantasticky? Ano. Také jsem to tak cítila, ale neodsoudila, jako totální nesmysl a výmysl. Ten článek již namůžu najít, ale nějaké informace najdete
 
 
 Tato informace čekala dlouho v mém podvědomí. Později, v roce 2016, jsem se zájmem sledovala Cosmic disclosure, konkrétně rozhovory Davida Wilcocka s Coreym Goodem. Corey Good byl první insider (informátor) ohledně tajných kosmických programů. Teprve teď mi ten kamínek do mozaiky zapadl, protože Corey na Marsu byl, a podal o tom svědectví. 
 
Ano, přiznávám se, trvalo mi dlouho, než jsem se naučila přijímat informace neutrálně. Mnohokrát jsem uvěřila blbostem. To mne však naučilo opatrnosti, a teď se zaměřuji na to, abych vždy zůstávala ve středu a nehodnotila. Čas ukáže, co je pravda a co podvod, ale není to na mně, abych informacím dávala nálepky. 
 
Toto je i způsob, jak se bránit programování naší mysli pomocí oficiálních médií. Nevěřte ničemu. Všechno přijímejte jen jako neutrální informace. Pokud něčemu dáte nálepku "věřím", "nevěřím", dodáváte té informaci energii. Svoji energii. A o to jim jde. Rozpoutat nenávist, strach, zlobu. To je ta energie, kterou "oni" potřebují k životu. Já jsem se rozhodla, že jim už nedám ani kapičku své energie.