PÁR SLOV...

...pro probuzené a probouzející se, k situaci na Uk@raji+ně.
 
Zvedla se obrovská vlna nenávisti! Není k tomu důvod, snad jen ten, že jednoduše nevíme, co se vlastně děje. Co za tím vším stojí, co se to doopravdy děje, je skryto. Všechna média lžou, lžou a lžou a rozdmýchávají nenávist vůči medvědovi... Proč tak frapantně cenzurují, odstavují celé weby, které mnoho let fungovaly? Proč lidem tato faši.stic.ká cenzura nevadí? Toto je hlavní důkaz toho, že všechno je jinak.  
 
VŠECHNO JE JINAK!  Jak? To se ukáže teprve po čase. PRAVDA je jako pěna. Vždy vyplave na povrch. Jen trpělivost.
Držme své emoce na uzdě. Žádná láska, a žádná nenávist. JEN POZORUJME, JSME DIVÁCI V DIVADLE. V tomto případě je i láska destruktivní, ale nenávist je přímo zničující emoce, která zničí v první řadě toho, kdo nenávidí. Říká se tomu zpětný karmický náraz. NEPOUŠTĚJTE SI TOHOTO JEDOVATÉHO HADA DO SVÉHO SRDCE!
 
Prosím: Sledujte všechno, ale bez emocí. Buďme pouhými pozorovateli. Já vím, že je to těžké. Přesto nutné. Pokud chcete pomoci, neposílejte nikomu ani lásku, ani světlo, emočně se nezapojujte do konfliktu. Co tedy dělat? Jediné možné: Odevzdejte celý konflikt do rukou Stvořitele, případně Ježíše Krista, s prosbou, aby se všechno vyřešilo v zájmu nejvyššího dobra pro všechny. Tohle udělat je jednoduché. Nestojí to žádný čas a téměř žádnou energii. Hlavně se nepřipojte k té mase zmanipulovaných, slepých a hluchých lidských bytostí. Kdož máš uši, slyš!