DEMONSTRACE: ANO, ČI NE?

 
 
Teď, v sobotu - 3. září 2022, se konala v Praze, na Václavském náměstí obrovská demonstrace. Nebyla jsem na místě, ale prožívala jsem to doma, sledovala jsem živá vysílání. Velmi jsem se radovala, moje první myšlenka byla: "UŽ TO ZAČALO!" 
Tím myslím, že začala demontáž všeho, co nás trápí, co nás jako lidi má dehonestovat a ožebračit. Začal se rodit nový stát pro nás všechny. Byla jsem nadšená z toho, kolik dušiček na manifestaci přišlo. Organizátoři se pochlapili, vše bylo dokonalé. Zdravotníci, policisté a vše ostatní.
 
Mnoho lidí, dokonce i mnoho takových, kteří jsou vnímáni jako "duchovní", či "probuzení", demonstrace neschvalují. Takovéto akce prý nic nevyřeší, nic se nezmění.
Jenže na této poslední demonstraci v sobotu bylo jasně vidět, že se něco změní! Je to jen první akce k mírovému svrhnutí nelidského režimu. První krůček k našemu vysvobození. 
Je ale další skupina lidí, která zase vyzývá lidi, aby se konečně zvedli z těch gaučů, vypli debilizátory a šli něco dělat, třeba aby šli na demonstraci, a aby ukázali těm u koryt, že takto dál rozhodně NE! Je jen na vás, který z těchto dvou postojů si vyberete.
 
 
Dále je potřeba si uvědomit, kdo takovouto akci pořádá a proč. Je to "ZA NĚCO", nebo "PROTI NĚČEMU"? Právě toto dává demonstracím buď plusovou, nebo mínusovou energii. Když byla před pár lety velká demonstrace na Letné, kterou pořádal "milionový chlívek", vůbec jsem to nesledovala. Dokonce jsem úplně zapomněla, že se něco takového konalo. Proč? Za prvé. Organizovala to prorežimní, zpátečnická, a západem financovaná skupina. Za druhé. Konalo sa to hlavně za účelem odstranění bure,še. Všichni víme o kom je řeč. Je smutné, že doteď je pro mnohé bytosti bu,reš polobohem. Lichvář, zloděj, podvodník... Co to jsou za lidi, že něco takového, takový lidský odpad, můžou zbožňovat a vebetit? Možná je bur,eš ještě horší než fialovičenko, jen to dělá skrytě, ne tak okatě jako pjotr.
 
Tato poslední demonstrace na Václaváku byla jiná. Energie byly elektrizující. Plné lásky, míru, spolupráce, sounáležitosti. Téma této akce bylo také pozitivní: "Česká republika na 1. místě". Nebylo to proti ničemu, ale za nás všechny, lidi žijící v této překrásne zemi, v srdci Evropy. Důležité je, že pokud ti, kteří jsou u koryt, a ničí naši vlast a nás všechny, do určitého termínu nepodají demisi, bude další demonstrace, a chystá se i generální stávka. Tahle zkorumpovaná banda debilů a neschopáků musí skončit v propadlišti dějin. Staré musí skončit a nastoupit něco nové. Ovšem - už ne žádné politické strany!!! Jedině vlastenci, osobnosti, odborníci, budou smět vést náš národ. 
 
Pokud naši "vládci" do určitého termínu neodstoupí, další demonstrace bude koncem tohoto měsíce. Lidičky, pojďme tam všichni! Bránit naši svobodu a budoucnost našich dětí a vnoučat. Není se čeho bát. Toto jsou konečně demonstrace, které mají šanci všechno změnit.