CHEMÁČ

 
Neboli - počmárané nebe. Jde o tzv. "chemtrails". Stopy, které zůstávají na nebi po přeletech letadel. Čáry na nebi zůstávají třeba celý den, roztahujou se a vytvářejí na obloze šedivou oponu. Oproti "contrails", tedy normální kondenzační stopě letícího letadla. Contrails se hned rozpouští a mizí. Každá čára za letadlem, která je delší než šířka dlaně, je chemtrails, neboli, lidově řečeno, chemáč. Velmi nebezpečná věc. Sypali na nás hodně jedovatý koktejl. Otravovali zemi i lidi. Nebylo možné dopěstovat bio zeleninu, protože jedovaté látky z chemických postřiků prováděných letadly se dostávali do půdy i vody. 
 
Poprvé jsem se o chemáči dověděla někdy v roce 2002 z časopisu "Magazím 2000 záhad". Tehdy jsem jen zakroutila hlavou s myšlenkou - "Bóže, už fakt nevědí, co si mají vymyslet..." Jenže od té doby jsem začala nebe pozorovat. Ne informace z časopisu, ale realita na obloze mne přesvědčila, že je to fakt. 
 
Za bývalého režimu se toto nedělo. Až po podvodném puči, zvaném "sametová revoluce", naši noví vládci povolili cizáckým letadlům přelety nad naší republikou. Byly dny, kdy bylo nebe tak hustě počmáráno, že modrá barva nebe se úplně ztratila. 
 
DOBRÁ ZPRÁVA! Chemáč již není chemáč. Zjistila jsem to někdy na začátku března letos. Všimla jsem si, že čáry za letadly se chovají jinak, než dříve. Čáry na nebi se rychleji rozpínají, vytvářejí se z nich obláčky podobné cirům, nebo kytičkám. Tenhle nový chemáč nezatahuje oblohu šedou oponou, slunce svítí a září vesele dál. Zmátlo mne to, nevěděla jsem, o co jde, a ve své naivnosti jsem si myslela, že "oni" začali používat nějaký jiný, ještě nebezpečnější chemický koktejl...
Po nějaké krátké době, týden, nejvýše dva týdny, jsem se dověděla, o co jde. Současné čmáranice na nebi jsou pravým opakem toho, co bylo dříve. Jedná se ozdravný iontový koktejl. Nelekejte se, když vidíte čáry na nebi. Všechno je jinak. Tento postřik má odstranit všechno to zlé, co natropil pravý chemáč. Již na nás nesypou jedy. Je potřeba dostat všechno to svinstvo z atmosféry na zem. Protože 70% chmtrailů zůstávalo nahoře, v atmosféře. Takže chemický spad ještě může být, než se s tím planeta vypořádá a všechno to zneutralizuje.
Všímám si, jak mnoho lidí skoro až šílí z toho, že opět vidí čáry na nebi. Jsou to většinou ti, kteří se o tomto dověděli relativně nedávno, jen před pár roky pochopili, co se na obloze dělo. Od února je však všechno jinak. Tisíciletá válka proti planetě a lidem končí, predátoři ztrácí svoji dřívější moc, a prohrávají na celé čáře. Letadla i postřiky, které okupanti a jejich podržtašky proti nám používali, jsou od února tohoto roku zničené. Nebe je již jiné, vzduch voní, obláčky jsou již přirozené, takové, jaké si je pamatuji z dětství. 
Protože jsem se prakticky denně dívala na nebe, uměla jsem rozeznat přírodní obláčky, chemáč, i stopy po působení HAARP-u. 
Hlavu vzůru! Vítězíme!
 
 
*-*-*-*-*-*-*-*
 
Přidávám dva obrázky "pravého" chemáče. (Čo bolo, to bolo... terasky je to jináče!)