JEN KLID!

 
Od samého rána není v rádiu nic jiného, nežli napadení Ukrajiny Ruskem. Nevím, co vysílá televize, ta se u nás pouští teprve večer. Zřejmě to bude stejné. 
Mnoho lidí má strach z války ve střední Evropě, tedy i u nás. Žádný strach, ničeho se nebojte. O to jim jde. Abyste se báli. "Oni" - temní a skrytí vládcové naší planety, potřebují váš strach. 
Co se to vlastně děje? 
To nejdůležitější, co musíte vědět je toto: VŠECHNO JE JINAK! Přesně tak, jak to popisoval pan George Orwell ve svém románu "1984". Přesně to se děje. "Válka je mír a mír je válka", "Pravda je lež a lež je pravda". Newspeak se jako oficiální jazyk používá již dlouho - příkladem je například "politická korektnost"...
Ohlušující dezinformace jako "invaze", "napadení", "agrese",  a tak podobně,  jistě vystrašily mnoho lidí. Znovu opakuji: JEN KLID! Není to tak, jak to hlásné trouby vládnoucích jelit hlásají. 
Je to válka? Ano. Je to invaze? Ano. Napadlo Rusko Ukarajinu? Ano. Jenže!!! Nejde o rozšiřování se Ruska na Východ, nejde o zabírání krajiny, nejde o agresi vůči obyvatelstvu. Jde o něco mnohem hlubšího a závažnějšího, než zabrat a obsadit sousední stát. O co tam tedy jde? Možná o čištění tamnějších podzemních základen. O likvidaci poslední bašty ChM (chaz-arské * ma,fie), protože  ChM je nejhorší zločineckou organizací našeho světa. Možná se také bojuje o záchranu dětí a zničení obchodu s dětmi, které ti černí používají mimo jiné i na -černo,magi,cké rituály-, a na orgány. Možná jde o surovinové zdroje, které drancují nepřátelé lidstva. Příčin může být mnoho. Časem - až tento režim padne, se dovíme pravdu. 
Je to podobné jako v Kazachstánu. Před nedávnem, jistě si to ještě všichni pamatujeme. Byl to pokus o další barevnou revoluci, který ChM nevyšel. Přišli ruští vojáci a zaplacené provokatéry jednoduše zajali a zatkli...
Nemějte strach, ničeho se nebojte. Svým strachem jen krmíte ty temné, lidským očím neviditelné, ale přesto zcela reálné potvory, které mnoho tisíc let neznatelně okupují planetu a živí se negativní energií lidských bytostí. 
Takže, přátelé moji, přeji vám odvahu a radost ze života, a prosím:  Odmítněte strach. Tím pomáháme vyhrát tuto odvěkou válku temných proti nám lidem.