SKUPINKY U MOCI

Ti, kdo by neměli být u moci, ale jsou, tvoří ilegální, ničemnou, vyčleněnou skupinu, která je mezinárodní a jejíž členové nejsou jen nelítostní a ochotni vraždit, ale pracují zcela bez jakéhokoliv legálního oprávnění a autority. Když máte co do činění s něčím tak esenciálně důležitým, jako je toto, včetně těch mocných technologií, které jsem popsal, začínáte si uvědomovat, v jakém ohrožení je svět, když umožní, aby tato maškaráda trvala dál, dekádu za dekádou.

V roce 1994 přišel jeden tajný agent, přítel Billa Clintona, za mnou domů. To už bylo v době, kdy jsem měl za sebou rozhovor s ředitelem CIA. Byl to velmi pohodový a přátelský chlapík. Řekl mi: „Víš, všichni souhlasí s tím, co doporučuješ, ale existuje tu obecná shoda názorů – pokud prezident udělá to, co navrhuješ jemu a řediteli CIA – totiž aby se pozice výkonné moci dostali k jádru těch projektů a ukončili je – pak prezident skončí jako Jack Kennedy.“

Myslel jsem si, že je to žert, abych byl upřímný, tak jsem se od srdce zasmál. Skutečně jsem si myslel: „Ale běž, co mi to tu povídáš.“ Ale ne, on mluvil zcela vážně. Vůbec mne nenechal na pochybách ohledně toho, jak smrtelně vážně to myslí.

Tak to šlo od jedné špatné zprávy k druhé, až mi začalo docházet, že vláda Spojených států – a každého jiného národa – je ve skutečnosti rukojmím nějaké ilegální ničemné skupiny, která má takové technologie, které mohou létat sem a tam kolem neviditelných bombardérů B-2 Stealth a může, podle své vůle oddělat prezidenta nebo jakoukoliv jinou osobu, která se jim postaví do cesty. To mi zcela jasně řekli lidé, kteří byli v nejužší skupině jednoho z těch největších koridorů moci na Zemi.

Je jasné, že to na mně dopadlo celou tíhou. Říkám, že perioda mezi lety 1992-1998, těch šest let bylo pro mě nanejvýš traumatických. Držel jsem hlavu vzhůru a před veřejností jsem stále kráčel kupředu, ale na hluboké osobní rovině jsem byl zdrcen. Nikdy jsem neztratil víru v to, co bychom měli udělat, ale bylo mi zcela jasné, jak titánský je to úkol, že času už není nazbyt a že sázka už nemůže být větší.

 

(Vybráno z knihy „Utajovaná pravda – zapovězené poznání“ od Stevena M. Greera. Knihu můžete objednat na www.pknihy.cz . Vřele doporučuji.)

 

<br/><a  data-cke-saved-href="https://i33.tinypic.com/xftbwl.jpg" href="https://i33.tinypic.com/xftbwl.jpg" target="_blank">View Raw Image</a>