AKCE BORORO

 
 
V každé válce proti lidem fungoval odboj. Za druhé světové šlo lidem doslova o život, a přece se nevzdali. Proti zrůdnému režimu bojovali a umírali. Odboj fungoval i v bývalém režimu, i když tehdy se nám žilo dobře. 
Tahle válka je záludná, je rafinovaně zakuklená. Lidé to mají před očima a přece to nevidí...
 Válka totální, celosvětová. Válka proti celému lidstvu a planetě. Nejhorší to je zde, v Evropě. Evropa je určena k úplné likvidaci. 
Zbraně jsou tak rafinované, že lidé ani nepostřehnou, že byli zasaženi... Například psychotronické zbraně, které manipulují s lidským myšlením, propaganda, a ničení všeho, co se dá nazvat lidským. Lidské bytosti jsou uvedeny do hypnotického spánku, a proto nechápou nic, co nezazní z TV. Je mi to velice líto. Soucítím s lidmi, kteří takto uvízli v sítích predátorů a nepřátel všeho lidského.
Jak jsem již dříve psala, nejdřív v článku o pasivním odboji, a předevčírem o odboji aktivním, tak jsem se hned pustila do práce. Jde přece o záchranu lidí, mých bližních. 
 
 
Dneska jsem začala. Včera jsem si nachystala letáčky do obálek. Bohužel, doma jsem měla pouhých 12 kusů. Na každou obálku jsem ručně napsala: "Pro Tebe ... protože jsi skvělý Člověk." Foto přidávám. 
 
Dnes jsme jeli nakupovat. Na větší nákup, protože zítra slavíme osmdesátiny mé maminky. Obálky jsem dávala i do regálů se zbožím. Při placení jsem obálku podala pokladnímu se slovy: "Ještě tady něco pro vás mám. Jste prostě báječný."
Takto jsem odevzdala obálky i prodavačkám v cukrárně a lahůdkách. Jedna mi zbyla, tak jsem ji odevzdala paní v prodejně květin, i když tam jsme nic nekupovali.
Nakoupila jsem si dostatek obálek, v pondělí pojedu do města a budu pokračovat ve své odbojářské práci. 
Jen mne napadlo, že bych asi měla alespoň pod jeden letáček napsat, ať si lidé vyhledají článek na netu "Aktivní odboj", protože mnoho lidí ani netuší, o co tady vlastně jde. Článek jim to vysvětlí. Ještě jsem se na sto procent k tomuto kroku nerozhodla. Nevím, zda by to bylo bezpečné - pro mne a moji rodinu.
Těším se, že se k odboji přidá víve lidí z různých měst. Jde o naši SVOBODU. Ta nám sama od sebe z nebe nespadne...