AKTIVNÍ ODBOJ

 
 
Není to tak dávno, co jsem navrhovala pasivní odboj formou nošení trikolóry ve tvaru "V" na oděvu. Zdá se, že nadešel čas na aktivní odboj.
Trikolóru teď nosím na halenkách, kabát jsem už odložila. Vím, že trikolóra lidi provokuje, ale někdy mi chvilku trvá, než si uvědomím, že ten či onen nekouká zvědavě na mně, ale na trikolóru...
Jednou se mi stalo, když jsem vycházela z menšího obchůdku toto: Obrátil se na mne nějaký důchodce s otázkou: "Dneska je nějaký svátek?" V první chvíli jsem nepochopila, ale vzápětí mi došlo, že jde o trikolóru. Tak jsem mu vysvětlila, co to je, co to znamená. Milý pán neřekl na to nic, sedl na kolo a odjel. 
Další zkušenost: V obchoďáku jsem měla dusítko pod nosem a tu mne jedna stará paní upozornila, že ten bazmek musím mít i na nose. Nebyla jsem na to připravená a úplně mne to rozhodilo. Pak jsem si to vyčítala. Protože celý ten incident vyzněl tak, že já jsem debilka, jen ti s náhubkem jsou na úrovni...
 
 
Včera se mi ale stala moc příjemná věc. Když jsem vyšla z Maxi Hitu s nákupem, zastavili mne dva mladí lidé. Díky mé trikolóře jsme zapředli rozhovor. Byla jsem šťastná jako blecha v kožichu, protože tito úžasní lidé jsou na stejné vlně - jsou probuzení a  rozumí tomu, co se děje, a o co jde. Povídali jsme si dost dlouho, bylo to moc krásné, potvrdilo se mi, že nošení Trikolóry má smysl. Nemít tu trikolóru, prošli bychom kolem sebe beze slova...
 
Ano, dost často se mi stává, že lidé mne upozorňují na to, že nedodržuji pravidla. Příhoda s paní v obchoďáku mne přiměla zamyslet se nad tím, co se to stalo a proč, a jak se podobným konfliktům vyhnout. Došlo mi, že lepší, než vysvětlovat svůj postoj, bude letáček, který v této situaci dám do ruky tomu, kdo mne napadá pro nedodržování nařízené rouškiády. No sláva, skvělé řešení, řekla jsem si. 
Usedla jsem k PC a podařilo se mi sesmolit 3 letáčky. Vytisknu to, roztříhám to a budu to vkládat do obálek. Teprve obálku obsahující všechny tři letáčky budu lidem rozdávat. Nejen těm, co mne napadají, ale třeba i prodavačce, úřednici na poště, nechám to v čekárně u lékaře, na zastávce autobusu, v nádražní hale, vhodím do schránky, zastrčím za stěrač.... Možností je mnoho. Jasně, můžu rozdávat letáčky také přímo. Proto je budu mít v kabelce vždy nachystané. I v obálce, ale i každý zvlášť. Záleží na každé konkrétní situaci, co použiji.
 
Každý, kdo chápe, co se děje, snaží se zapojit do odboje po svém. Někdo organizuje demonstrace, jiní sbírají podpisy pod petice, další organizují jízdy za svobodu, další se můžou propojit skrze různé fb skupiny, a tak dále. Ne každý má na to, aby něco organizoval. Ale připnout si na šaty trikolóru, anebo vytisknout pár letáčků a ty rozdat, to dokáže každý. Tak se pusťme do toho. Jen podotýkám: Každý může, nikdo nemusí. 
 
 
 
Letáček č. 1: Na jeden list se vejde třikrát: 
 

TRIKOLÓRA JE SYMBOL

Co znamená trikolóra na mém oděvu? Je to symbol pasivního odboje. Ten, kdo nosí tento symbol, říká tím, že ví, o čem celé toto je, že je probuzený,   a rozumí tomu, co se děje a proč. Trikolórou vyjadřuji, že JSEM ŽIVÝM A SVOBODNÝM ČLOVĚKEM.

Trikolóra říká, že jsem vlastenec a svoji vlast miluji. Že miluji nejen svoji vlast, ale všechny lidi a záleží mi na nich. Trikolóra všem kolem oznamuje, že člověk, co ji má, se nedá zotročit;

 a s protizákonními a protiústavními nařízeními nesouhlasí.

 

 

Letáček č. 2: Na jeden list papíru se vejde dvakrát:

 

ROUŠKIÁDA, ANEB: VÝROBA MARODŮ

Svobodně se nadechnete. Zahoďte roušky a respirátory! Je to symbol otroctví a ničíte si tím zdraví.

Přirozené dýchání je nádech a výdech. Při nádechu přijímáte do těla kyslík, který potřebuje ke svému správnému fungování každičká buňka vašeho těla. Výdechem se tělo zbavuje škodlivin a toxických látek. Výdech, to je něco jako odpad, který musí z těla pryč.

Nošením roušek a respirátorů je narušen přirozený cyklus nádechu a výdechu. Vdechujete zpět nedobroty, které mají odcházet pryč. Tím si ničíte přirozenou imunitu a snáze onemocníte.

K onemocnění přispívá i váš strach z nemoci. Čeho se bojíte, to si do života přitahujete.

Svobodně se nadechnete. Zahoďte roušky a respirátory!

Ten, kdo nemá na tváři dusítko, vás neohrožuje!

Ohrožuje vás nošení roušek!

 

 

Letáček č. 3 - jeden na jeden list papíru: 

 

MORIBUNDUS

Bylo, nebylo… V jedné biologické laboratoři se narodil MORIBUNDUS VELIKÝ (z boží vůle král…).

Co na tom, že jde o silnější variantu chřipky! Narodil se KRÁL a proto musí mít i královské jméno!

A ten někdo „moudrý“, operující z úkrytu, pojmenoval nově zrozené dítě pekel Moribundus…

Ihned po narození se měl Moribundus čile k světu. Nejdříve řádil v Chaina – za vydatné pomoci 5*/G vysílačů; a pak se s radostí rozběhl do všech zemí světa! A začal kralovat, řídit všechno a všechny, opravdu „královsky“.

A tak jej máme i u nás! Moribundus Veliký! U nás také začal plnit plány svých stvořitelů. Vystašit, vylidnit, uzavírat, zotročovat, testovat, očičkovat, zabíjet, ničit ekonomiku, debilizovat občany, ničit rodiny, živnostníky, staré lidi, děti…

Zdá se, že se mu to dokonale daří. Ze svobodných lidí se stali ustrašení otroci, a bez přemýšlení hrdě nosí otrocký znak – roušku či respirátor, ochotně se nachávají uvěznit ve svých domovech, ochotně a s radostí ničí svoji přirozenou imunitu, dobrovolně chodí na testy, touží po včeličce, která je „zachrání“…

Lidé, neblázněte! Moribundus se dá snadno porazit levnými léky (Isoprinosin, Ivermektin, a další). Posilováním imunity se žádného Moribunduse bát nemusíte!  Základem je dýchání – hluboký nádech a pomalý výdech. Pak pobyt v přírodě, na čerstvém vzduchu. Také vitamíny D a C spolu s několika minerály, imunitu posílí.

Avšak ti, co zrodili Moribunduse Velikého, nechtějí, abyste byli zdraví! Proto vám existenci snadné léčby tají. Proto vás nutí nosit dusítka na obličeji – aby vás bylo nemocných stále více! Protože tím si ničíte imunitu a snadněji podlehnete lákadlům Moribunduse Velikého.

Všechno je naopak. Co pomáhá proti Moribundusu je potlačováno. Co lidem škodí, je protlačováno a vyžadováno.

Cíl je jediný: všechny očičkovat. Ta včelička však není záchranou, ale naopak. Zničí vás! Když ne hned, tak později.

Zachraňme se. Stačí ignorovat nařízení „mocných“.