KRÁTKÁ, ALE DŮLEŽITÁ ANOTACE

Kniha „Utajovaná pravda – zapovězené poznání“ je naprosto ojedinělé dílo, které do hloubky rozkrývá fenomén UFO a aktivitu mimozemšťanů na naší planetě – největší tajemství moderní doby. Teprve po přečtení této knihy si uvědomíme mnohé souvislosti aktuálního dění ve světě.

-Jaké jsou technologie týkající se nových energií budoucí civilizace, ve které již nebude znečišťování životního prostředí, chudoba a války?

- Kde je bod, v němž se střetávají Mysl, Prostor, Čas a Hmota – a jak jej technologicky využít?

- Co jsem zjistil a zažil, když jsem se setkával s hlavami států, šéfy CIA, miliardáři a tajnými agenty, kteří jsou dnes zoufalí z toho, že musejí stále zachovávat mlčení.

- Kdo operuje s touto utajovanou pravdou a zapovězeným poznáním – a hlavně a především proč?

 

„Tato kniha může být tím nejdůležitějším, co jste kdy četli. Je v ní plno transcendentních pravd. Je to volání po akci, která přinese změnu paradigmatu – z pozemské tyranie v pokojnou, udržitelnou a vesmírnou komunitu“ (řekl kosmonaut lodi Apollo Dr. Brian O´Leary)

 

STEVEN GREER je duchovní bojovník s vysokým kreditem, který se staví do opačné role než ty síly, jež se samy označují za „Spojené státy“. Tito lidé jsou v podstatě kriminálníci. Měli by být postaveni před soud, a to z mnoha důvodů, které jsou zřejmé nám všem, kdo pozorujeme pád amerického impéria.