ILUMINÁTI

MYSLÍTE  SI,  ŽE  JSTE  SVOBODNÍ?  ŽE  SI  SVŮJ  ŽIVOT  ŘÍDÍTE  SAMI  A  ŽE  JEN  VY   ROZHODUJETE  O  TOM,  JAK  SE  BUDE  VYVÍJET?

 

Možná jsme všichni na omylu. Možná za celým naším životem stojí  Ilumináti - tajemná skupina lidí, která má údajně  na svědomí největší události posledních staletí - války, atentáty, revoluce, spiknutí, teroristické útoky...

Kdo jsou  ILUMINÁTI? Ilumináti, (nebo také Světlonošové, Osvícenci či Luciferové) je označení pro tajnou společnost, která má v plánu získat vládu nad celým světem a usilují o nastolení "Nového Světového Řádu". Tedy řádu, v němž celý svět bude řízen jedinou vládou a v němž nepohodlní lidé budou odstraněni. Hnutí, (či spíše řád) Iluminátů bylo založeno 1. května 1776 v německém Ingolstadtu Adamem Weisshauptem. Propaguje teorii, že člověk je od přírody špatný a dobře se chová jen v případech, kdy je k tomu donucen násilím a terorem. Proto hnutí Iluminátů vytváří ďábelský plán. Ilumináti mají pomocí úplatků, korupci, vydírání, manipulaci a především lichvě rozvrátit dosud fungující světový pořádek a církevní struktury a nahnat zbídačené a vyděšené lidstvo pod jednu světovládu vyvolených. Proto musí být svět nejdříve uveden v chaos. Toho chtějí Ilumináti dosáhnout pomocí různých politických, hospodářských, rasových a náboženských problémů, násilných nepokojů, vzpour a také rozpoutáním válečných konfliktů. Tohle všechno má vést k zhroucení hospodářství i morálky. Adam Weisshaupt byl sice hlavou, ale údajně ho velmi silně finančně i ideově podporují Rothschildovi.  Mají plán významně se podílet na vzniku evropského bankovního systému. Tím, že budou vytvářet chaos, stát tajně na obou stranách konfliktů, štvát nepřátele proti sobě a následně jim půjčovat (samozřejmě že s úroky) na obnovu zničené infrastruktury všech zúčastněných. A tak jedna větev Rothschildů podporuje Napoleona Bonaparta  a druhá větev jeho protivníky...

 

Mezi Ilumináty najdeme nejinteligentnější lidi na poli umění, školství, vědy, financí a průmyslu, kteří se sdružují v zednářských lóžích  celé Evropy. Symbolem Iluminátů je známé "Vševidoucí oko" nad pyramidou, které najdeme na rubu jednodolarové bankovky. Pyramida, která se skládá z jednotlivých kvádrů, prý představuje strukturu Iluminátů. Nejvyšším blokem je Rada třinácti, další pak Rada třiatřiceti, potom následuje Rada pěti set (světový bankovní systém). Samotný vrchol pyramidy prý představuje rodinu Rothschildů, jejichž slovo má pro Ilumnináty znamenat zákon. Okem na vrcholu pyramidy je prý satan - Lucifer. Ilumináti věří, že Rothschildova rodina je s ním v osobním spojení.

 

 

Ještě před svou smrtí připravil Weisshaupt ve spolupráci s Rothschildy další plány Iluminátů - mimo jiné i v USA. Vykonavatelem těchto temných plánů se stává Jacob Henry Schiff. Ten je Rothschildy poslán do USA, aby získal kontrolu nad politickými stranami, Demokratickou a Republikánskou. Schiffovi se daří "ovládnou" jak Kongres, tak i peněžní systém USA tím, že podnítil vznik tzv. Federálního rezervního systému (v roce 1913), což je banka dohlížející na ostatní banky a která žije z toho, že kontroluje bankovní rezervy a ovlivňuje výši úrokových sazeb. Nepatří však vládě USA, ale dvanácti soukromým bankám! Tím, že ovládají tok peněz v USA, získávají Ilumináti prakticky neomezenou moc.

 

Plánem Iluminátů jsou tři světové války a různé revoluce pocelém světě. Tento plán má být završen ve 20. století. Ilumináti prosazují myšlenku ideově rozdělěného světa: nastolení komunismu, nacismu, politického sionismu s cílem podnítit sváry a rozbroje mezi národy a tak dát prostor k rozpoutání světových válek a také velkých revolucí. První světová válka má Iluminátům umožnit konečně zničit carismus v Rusku a vybudovat komunistický režim - tento má posloužit ke zničení dalších vlád a k oslabení náboženství. Druhá světová válak měla vyvolat rozpory mezi fašisty a politickými sionisty a založení státu Izrael.

 

Zatím nedošlo k rozpoutání třetí světové války. K ní mají vést rozpory mezi politickými sionisty a muslimským světem. Konflikt má být veden tak, aby se protivníci navzájem úplně zničili a zbylé národy budou nuceny bojovat do úplného vyčerpání - fyzického, duchovního i ekonomického. Tato válka má přinést sociální katastrofu, jakou svět ještě nezažil a Ilumináti budou moci konečně politicky i ekonomicky vládnout světu.

To je šílené, viďte? Věřím, že se to Iluminátům nepodaří. Boj mezi silami Temnot a Světla vrcholí a Světla je stále víc. Je stále víc lidí, kteří se probouzejí, tedy stále více těch opravdu "osvícených". Ilumináti počítají jen s bezduchými, duchovně "spícími" lidmi. Rozhodující bitva - Armagedon, probíhá právě v těchto letech. Před dávnými věky zvítězila Temnota, dnes vyhrává Světlo...

 

Malá perlička k tématu. Náš nejlepší zpěvák, Karel Gott v rozhovoru pro Lidové noviny v roce 2001 doslova řekl:

"Jsem přesvědčený, že zvlášť v posledních stoletích se politika odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjendávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. Ilumináti nebo Osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace. Jde o osoby, které tím pádem určují, kdo bude dělat politiku, a to ostatní už je jenom velké divadlo."

 

(Zpracováno podle časopisu ENIGMA č. 2/08. Více inofrmací o Iluminátech a Novém světovém řádu najdete na stránkách:

www.matrix-2001.cz )