SUPERKRIZE

 
 
Nová kniha pana VK, známého z pravidelného pátečního vysílání na Svobodném vysílači CS. Podtitul: "Behaviorální genocida vlastního druhu". Jak uvádí sám autor - tohle není čtení pro každého, protože to předpokládá určité znalosti a rozšířené vědomí. Je to kniha, ke které se budu často vracet. Vysvětluje mnohé z toho, co se již dělo za druhé války. O těchto věcech jsem již něco věděla dříve, například ze stránek "Matrix-2001", ale i z dalších zdrojů. Také o "Alternativě 3" jsem již mnohem dříve četla informace na netu, ale bylo to tak neuvěřitelné, že jsem to jen založila; a teď se mi to vrací, aby kamínek zapadl do mozaiky. Je to těžké čtení, a vyžaduje určitou míru kuráže. Mnoho záležitostí popsaných v této knize jsem už - někdy jen částečně - znala z jiných zdrojů. Jako například od Corey Gooda, nejznámějšího insidera ohledně tajných kosmických programů, ale i dalších.
Vysvětluje se zde, co můžeme v budoucnu očekávat, a to je skutečně velice depresivní. Vím však, že toto není jediná varianta naší budoucnosti a určitě o těchto různých možnostech brzo napíšu další článek. Domnívám se, že budoucnost, v této knize popsaná se týká jen těch lidí, kteří zde, ve 3D realitě zůstanou. Potvrdilo se mi, že to, co se všeobecně vnímá a očekává jako "Druhý návrat Krista" se nebude týkat všech lidí, mnozí zde zůstanou. Na planetě, která se stane doslova peklem...
 
 
Jako ukázku jsem vybrala něco z kapitoly "Greta Paradox", str. 152 - 154:

"Světová média si začala v posledních dnech všímat jedné podivnosti, která začíná dostávat vlastní pojmenování jako "Greta Paradox", protože staví na hlavu úplně vše, co mladá švédská aktivistka na popud svých zfanatizovaných rodičů, levicových marxistických idealistů, dělá, a o čem mluví. Zatímco Greta Thunberg na vlnách Atlantiku bojuje až se šestimetrovými vlnami na své dlouhé cestě do USA, po celé planetě zuří požáry.
Celé to začalo už v červenci 2019, když ruská vláda povolala armádu na hašení požárů tajgy na Sibiři. Informace o tom přinesla včechna světová i česká média. Jenže to, co už nepřinesla, to je informace stanice RT o tom, že Rusko zahájilo vyšetřování příčin požárů, protože záběry armády z helikoptér prokázaly, že požáry byly založeny na více jak třech stech míst v tajze, a to v místech, kde je vysoká vlhkost a nejsou tam podmínky pro vznik samozápalu.
V běžné přírodě existuje bez zásahu člověka jenom jediný způsob samovolného vzniku požáru, a to je úder blesku do stromu, který začne hořet, vydrží hořet i během deště a po skončení deště hoří dostatečně dlouho na to, aby zapálil své okolí a podloží. Na Sibiři mají tyto požáry charakteristický vzorec - jsou hlášeny v oblastech po velkých bouřkách, které trvají krátce a půda nestihne nasát vodu a vlhkost, takže podmínky pro šíření požárů jsou vhodné.
Ovšem požáry tajgy počátkem srpna 2019 mají kriminální pozadí. Bylo jich napočítáno přes tři sta a vypukly v době, kdy žádné blesky a bouře v oblasti nebyly. Tajga je navíc neobydlená a neprůchodná pro běžné turisty, takže ani náhodné zapálení od táborového ohně nepřipadá v úvahu. Ruská prokuratura proto podezírá nelegální těžaře dřeva, kteří se požárem snaží zamaskovat vytěžené akry lesů. Jenže vysoký počet těchto požárů neukazuje ani na nelegální těžaře. Ten počet je příliš vysoký. Jenže, to není všechno.
Hoří totiž nejen Sibiř, ale i Amzonský prales - každou hodinu uniká do atmosféry několikanásobek emisí CO2, které vyprodukuje za rok celá Evropská unie.
Média nedávno přinesla alarmující informaci o tom, že začal hořet Amazonský prales, a to naprosto nepochopitelným způsobem a obrovskou rychlostí uprostřed dešťové sezóny, kdy je celý prales nasáklý vodou a podmínky pro požár jsou velice nepříhodné. Přesto však je požár natolik mohutný, že ho zaregistrovala i vesmírná stanice ISS, která změřila nejen obrovský rozsah požárů v Brazílii, ale i nepřirozeně vysokou teplotu požáru o hodnotách až tisíc čtyřista stupňů Celsia. Za pomoci větru sice může požár dosáhnout teploty až tisíc stupňů Celsia, kdy je oheň krmen kyslíkem z větru, ale teplota tisíc čtyřista je mnohem vyšší. Každou hodinu tak hořící Amazonie vyprodukuje více CO2, než celý průmysl USA za jeden rok.
 
A to hovoříme pouze o jedné hodině požáru pralesa. Vzniká tím tzv. Greta Paradox, protože i kdyby lidstvo přestalo konzumovat hovězí a vepřové maso a nahradilo svoji stravu sójou, nebude to mít naprosto žádný vliv na snížení emisí CO2 na planetě Zemi, protože jediný požár v Amazonii vymaže za pár hodin veškerou úsporu CO2, které by se údajně mohlo dosáhnout snížením konzumace živočišného masa lidskou populací v západních zemích za deset let. Jinými slovy, omezování konzumace masa, aby se prý ochránilo klima nižší produkcí CO2, je naprostý nesmysl a podvod. Pokud by lidstvo umělo zamezit požárům v Amazonii a na Sibiři, tak bychom se mohli o něčem bavit, ale takto v žádném případě.
 Jenže alternativa si musí všímat souvislostí. Hoří už i Aljaška, jak média informovala. A co je zajímavé, začalo hořet i Grónsko. Nikdo neví jak, ale začal hořet mech, tráva a hrstka lesů, která tam jsou, a nikdo netuší, jak je to možné, protože jediným zdojem zápalu by mohla být láva ze sopečné erupce, ale žádná vulkanická činnost z Grónska přitom hlášena není."
 
 
Nejen v celé knize, ale i v této jedné jediné kapitole (je mnohem delší, než jsem tady citovala) se dovíte mnoho neuvěřitelných věcí, které neuslyšíte z rádia a televize. Knihu doporučuji, jen se nenechte vtáhnout do deprese. V příštím článku popíšu i jiné cesty a možnosti naší budoucnosti.