MYSTICKÝ LÉČITEL

 
 
Autorem této nesmírně zajímavé a poutavé knihy je Anthony William. Knížka má dva podtituly, které mluví za všechno:
"Edgar Cayce naší doby"
"Tajemství chronických i záhadných nemocí a jejich léčení"
 
Autor od svých čtyř let slyšel hlas "Ducha", který mu říkal, kdo má jakou nemoc a jak ji léčit. Později se naučil vidět do lidského těla a přesně diagnostikovat nemoci. Diagnostikoval a určoval léčbu i přes telefon. Není to teda klasický léčitel. Neléčil přikládáním rukou, nebo jinými ezo technikami. Vždy přesně určil, jaká je to nemoc, jak a proč vznikla a jak léčit. Nemocný se léčil pak sám. Jde hlavně o princip detoxikace, a to důsledně a důkladně. Mnoho tzv. neznámých nemocí způsobují viry. V knížce se říká hlavně o viru Epsteina-Barrové, který má "na svědomí" mnoho záhadných nemocí, nebo nemocí špatně diagnostikovaných. 
 
 
V tomto díle se dovíte, co způsobilo takové nemoci, jako je chronický únavový syndrom, roztroušená skleróza, revmatoidní artritida, diabetes, migréna, pásový opar a mnoho dalších, a taktéž přesný postup léčení. 
 
Nejdůležitějším prvkem léčení je detoxikace a dieta. Pan Anthony William přesně řekne každému, co jíst a co ne. Vyléčení a zdraví pacienta je pak jen v rukou nemocného - ne v rukou lékařů, či léčitelů. Maso jako takové není zakázáno. Pro většinu nemocí však platí: Žádné živočišné tuky. Tímto způsobem je možné vyléčit se i z rakoviny, což je jeden z nejhorších strašáků naší doby. V knížce najdete i popisy mnoha případů z praxe. 
Ke každé nemoci je - kromě popisu, proč a jak vznikla, také výživová doporučení. Přesně a konkrétně. Zaujalo mne též, že vlastně není člověka, který by netrpěl otravou rtutí. Rtuť nás ohrožuje od začátku průmyslové revoluce. Dnes se trávíme rtutí hlavně konzumací mořských plodů a velkých mořských ryb. Autor přesně vysvětluje, proč je tomu tak, a jak z toho ven. 
 
Toto je velmi důležitá knížka a skvělé informace pro všechny, kteří chtějí žít zdravý a plnohodnotný život. 
 
 
Vydalo nakladatelství METAFORA v roce 2016. Přeložil Robert Štědrý. Počet stran: 437.